Антигравійна автомобільна плівка - кращий захист ЛФП автомобіля

 
Обклеювання кузова автомобіля захисною антигравійною плівкою - це одна з найпопулярніших послуг, що надається на сьогоднішній день. Тепер усі вразливі частини кузова автомобіля будуть захищені від подряпин, сколів і т.д, і будуть виглядати як нові.


Лакофарбове покриття, більшості сучасних автомобільних виробників, є не зовсім стійким до зовнішнього впливу. Капот, бампер, крила, фари і дзеркала - це ті елементи, які більш схильні до подряпин, сколів та інших впливів агресивного навколишнього середовища. На лакофарбове покриття автомобіля кожен день потрапляють камені, дрібний гравій, пісок, які вилітають з-під коліс автомобіля що йде попереду, і тим самим негативно впливають на стан кузовний фарбування. На автомобілі, який часто виїжджає на трасу всього за один рік його експлуатації, передні частини доводиться підфарбовувати, а фари в більшості випадків доводиться міняти на нові.
Для уникнення утворення відколів і подряпин на фарбуванні автомобіля застосовується захисна антигравійна плівка. Антигравійну плівку можна віднести більше не як до об'єкта зовнішнього тюнінгу автомобіля, а більше як додаткового його захисту, яка гарантовано захистить його ідеальний зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

Антигравійна плівка - це високоякісний поліуретановий матеріал, який має 100% прозорості і глянцевий блиск, який не відрізняється від оригінального лакофарбового покриття автомобіля. Ця плівка була спеціально розроблена для захисту кузовних поверхонь автомобіля, які з'являються в результаті дрібних пошкоджень і природного зносу. Захисна антигравійна плівка володіє підвищеною міцністю і її товщина складає 200 мікрон. Як правило, така плівка наноситься на ті частини кузова, які більше схильні до вразливості.
Ідеальна прозорість антигравійної плівки дозволяє їй пропускати ультрафіолетові промені, тим самим забезпечуючи рівномірний вигоряння лакофарбового покриття на поверхнях, які обклеєні захисною плівкою, так і які під нею не перебувають.

У разі необхідності антигравійна плівка легко видаляється з поверхні кузова Вашого автомобіля і не залишає ніяких слідів, що дозволяє отримати точно такий же стан фарбування, як до її поклейки. Також не менш важливим є той факт, що захисну плівку можна відполірувати якщо на ній з'явилися незначні подряпини або ж замінити пошкоджену ділянку плівки.
Ще одним способом захисту кузова є ламінування кузова автомобіля. Ламінація автомобіля - це часткове або повне обклеювання автомобіля глянцевою плівкою з вінілу, товщина якої складає 100 мікрон. Особливістю такої плівки є те, що вона легко наноситься навіть на найскладніші поверхні і абсолютно не помітна. Ця плівка надає глянцевий блиск лакофарбовому покриттю автомобіля і не дає на нього ніякого впливу.
За своїми властивостями плівка для ламінації і антигравийка практично однакові. Який з них захистити автомобіль, все буде залежати тільки від особистих побажань і від фінансових можливостей клієнта. Звичайно ж антигравійна плівка має товщину більше і може захистити фарбування автомобіля не тільки від дрібних абразивних матеріалів, які зустрічаються на дорозі, але і від чесаных ушкоджень, і незначних ДТП.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]