Вініл на авто для стайлинга

 
Практично кожен автомобіліст замислюється про те, щоб якимось чином змінити зовнішній вигляд свого автомобіля, надати йому унікальності і впізнаванності серед інших автомобілів. Для таких цілей в сучасних автосалонах широко застосовується спеціальна автомобільна вінілова плівка.

Обклейка автомобіля вініловою плівкою може бути повною і частковою. Також існує вінілова плівка для тонування оптики автомобіля. Вінілова плівка досить часто застосовується для нанесення на автомобіль реклами або малюнків. Також автомобільна плівка широко застосовується для обклеювання декоративних елементів салону.
Крім зміни зовнішнього вигляду, вінілова плівка володіє захисними властивостями: захищає лакофарбове покриття автомобіля від вигоряння під сонячними променями, від подряпин і сколів, які з'являються від попадання на нього каміння, дрібного гравію і т.д. Вінілові плівки відмінно переносять будь-які погодні умови. Якщо порівнювати поклейку автомобіля плівкою з фарбуванням, то перший варіант буде значно вигідніше з фінансової сторони та займе менше часу, а по терміну експлуатації складає не менше 5-ти років.
Вінілові плівки мають безліч різних фактур рельєфу і велику кількість кольорів і їх відтінків. Останнім часом великим попитом користуються карбонові плівки. Вона має рельєфну поверхню, завдяки чому повністю імітує структуру карбону не тільки візуально, але і на дотик. Такою плівкою можна обклеїти весь автомобіль, але в основному використовується для стайлінгу деяких кузовних елементів: капота, багажника, бамперів, дзеркал і дверних ручок.
Також досить цікаво виглядають на автомобілях матові плівки. При використанні такої плівки, змінюється не тільки колір автомобіля, але і надається матовий ефект поверхні. Все частіше на вулицях міст можна зустріти автомобілі з матовими відтінками різних кольорів. Такий автомобіль однозначно привертає увагу оточуючих і надає йому агресивності.
Також існує безліч інших вінілових плівок: плівки під хром, фактурний метал, шкіру рептилій, плівки-хамелеони і камуфляжі. Всі виробники вінілових плівок постійно поповнюють свій арсенал різними колірними рішеннями і фактурами, так що кожен автолюбитель, який зважився на крок стайлінгу свого автомобіля з легкістю знайде потрібне для себе. До речі, на сьогоднішній день великим попитом користується плівка з Діамантовою крихтою, яка теж має безліч кольорів, надає автомобілю глибокий колір і переливається на сонці.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]