Шумоізоляція дверей автомобіля

 
Шумоізоляція дверей автомобіля- це необхідний і важливий етап з доведення автомобіля. Ні для кого не є секретом, що сучасні автомобілі мають один суттєвий недолік - це шум в салоні. Як правило одним з більших шумів, які проявляються є шум, що йде з вулиці, потрапляючий в салон автомобіля через двері.

Шумоізоляція дверей значно допомагає знизити потрапляючий шум в салон автомобіля від дороги, проїжджаючих автомобілів і крім всього значно поліпшити якість звучання акустичної системи. Крім усього двері будуть закриватися набагато тихіше і більш чітко за рахунок збільшення маси. Але зайве збільшення маси може призвести до провисання дверей з часом, тому не варто сильно захоплюватися з шумовіброїзоляцією.
Крім того, хороша шумоізоляція дозволяє розкрити повний звуковий потенціал встановленої штатної або нової акустичної системи. Встановлена акустика створює ефект акустичного короткого замикання (випромінювання вихідних хвиль від внутрішньої поверхні дифузора динаміків з об’єму двері), а точніше з'являються сторонні призвуки і вібрація. Але з цими проблемами можна дуже ефективно боротися за допомогою шумовіброизоляції.
Для зниження рівня проникаючих шумів в салон автомобіля через двері необхідно почати з віброізоляції зовнішнього боку дверей і заклеїти технологічні отвори під дверними картами віброізоляційними матеріалами. Найкращого результату можна досягти при обклейці всій площі під картами, у тому числі металу і технологічних отворів. Для проклеювання зовнішньої сторони дверей як правило використовується Вібропласт. Така процедура повинна закінчуватися покриттям максимальної площі. Для покриття внутрішньої сторони дверей, тієї яка знаходиться зі сторони салону автомобіля, краще всього застосовувати Візомат або Бімаст.

Для досягнення кращого ефекту, віброізоляційними матеріалами варто покривати або плоскі ділянки дверей, або максимальну площу дверей. Проведення робіт по віброізоляції буде залежати від того, чи буде встановлюватися акустика в двері чи ні. Якщо ж встановлення акустики все-таки планується, тоді буде покриватися вся поверхня включаючи отвори.
Другим шаром наносяться шумоізоляційні матеріали на дверній обшивці і самих дверях. Для шумоізоляції дверей зазвичай застосовується "Акцент", який укладається одним суцільним листом. Тут теж варто врахувати момент встановлення акустики: в разі її наявності, тоді варто необхідно наклеїти Бітопласт.

Для зниження рівня вібрації на обшивці дверей, на плоскі ділянки наносяться Вібропласт маленькими ділянками. Після цього, на заздалегідь проклеєну обшивку наноситься Бітопласт. Ця процедура необхідна для запобігання скрипів.
Шумоізоляція дверей сприяє комфортному перебуванню в салоні автомобіля, за рахунок значного зниження попадання в нього зовнішніх шумів і зменшення скрипів в них. На перший погляд виконання шумоізоляційних робіт досить просте, але це зовсім не так. Тут варто враховувати безліч нюансів, щоб не переборщити і не отримати зворотного ефекту.

Більш детальну інформацію по шумоізоляції автомобілів Ви знайдете в розділі: ШУМОІЗОЛЯЦІЯ
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]