Papago P3 - відеореєстратор з унікальними функціями

 
Тайваньська компанія Papago за короткий проміжок часу стала одним з лідерів автомобільної електроніки і прославилася своїми неординарними пристроями. Влітку минулого року компанія випустила досить цікаву модель Papago P3, яка досі не має собі рівних серед подібних пристроїв. Цей прилад має безліч функцій не характерних для даної категорії пристроїв, але які однозначно будуть корисні при управлінні автомобілем.

Papago P3 об'єднує в собі відразу кілька приладів і має безліч необхідних функцій, які будуть допомагати під час керування транспортним засобом.

В першу чергу - це чудовий відеореєстратор, який дозволяє записувати відео у форматі FullHD при частоті 30 кадрів в секунду. Така якість запису і швидкодію забезпечує сучасний процесор Ambarella A5. Не залежно від часу доби, в який відбувається відеозапис, зображення буде однаково чітке і контрастне, що дозволяє детально розглянути будь-які дрібниці в деталях. Як і у всі сучасні відеореєстратори, цей теж отримав вбудований датчик удару G-sensor, який поміщає відеофайл в захищену від випадкового стирання папку при виникненні аварійних ситуацій.
Для перегляду відеоматеріалів і забезпечення зручності управління в корпусі пристрою Papago P3 є вбудований кольоровий РК дисплей діагоналлю 2,4 дюйма. На екрані цього приладу відображається вся корисна інформація. Для легкості управління, під екраном є клавіші керування приладом, а на бічній панелі є роз'єми для підключення до зовнішнього монітору і блоку живлення.

Крім усього, унікальний пристрій Papago P3 має ряд додаткових функцій, які не зустрічаються ні в одному іншому пристрої:

Дотримання дистанції FCWS

Система відстежує та повідомляє про різке скорочення дистанції з об'єктом, який знаходиться попереду за напрямом Вашого слідування. Хоча всі водії розуміють, що необхідна постійна концентрація на дорогу, але тим не менш часто виникають ситуації, які на деякий час можуть відвернути водія. Ось саме в такі моменти і буде корисна така функція.
Дотримання смуги руху LDWS

Ця функція призначена для попередження водія в ті моменти, коли він виїжджає за межі своєї смуги руху або виїжджає на зустрічну смугу. Система покликана обмежити дорожньо-транспортні пригоди, які можуть призвести до зіткнення автомобіля.

Система Stop & Go

Ця система визначає автомобіль, що стоїть попереду і дає попередження про початок його руху і потреби Вашого руху. Ця функція буде особливо корисна під час утрудненого руху по місту.
Розпізнавання дорожніх знаків TSR

На приладі Papago P3 використовується унікальна функція, яка здатна розрізнити дорожні знаки і знаки швидкісного обмеження. Ця функція дозволить водієві вчасно помітити знаки і дозволить уникнути перевищення швидкості. Особливо не замінима функція буде під час поїздки по незнайомих місцях.
 
Модуль GPS і навігаційна карта

GPS-модуль U-blox 6 чудово контролює параметри руху та місцезнаходження. Прилад має спеціально розроблену детальну карту України з більш ніж 1500 населених пунктів з точками інтересів POI. Ця опція допоможе орієнтуватися на незнайомій місцевості під час пересування.
Також Papago P3 має вбудований датчик визначення камер контролю швидкості, нагадування про включення фар, попередження про втому водія, моніторинг пройденої відстані, ліміт швидкості і багато іншого.

Papago P3 є унікальним пристроєм, який не має собі аналогів серед інших виробників.

З детальнішою інформацією про встановлення відеорегістратора Ви знайдете в розділі: АВТОЕЛЕКТРОНІКА

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]