Зустрічайте новинки - відеореєстратори Philips

 
Зовсім недавно відомий бренд Philips, світовий виробник техніки, представив новий для себе продукт на ринку України. Компанія представила дві моделі своїх відеореєстраторів Philips CVR300 і Philips CVR700 GPS. Виробник обіцяє, що новий продукт буде сучасним і якісним, а головне, що як і вся техніка - надійним.

Відеореєстратори Philips CVR300 і Philips CVR 700 GPS отримали сучасну комплектацію і забезпечують чудову якість відео у високій якості FullHD. Висока якість запису досягається як в денний час, так і в темний час доби завдяки використанню світлочутливої матриці і впровадження фірмової технології високого динамічного діапазону HDR.
Для більш якісного запису в будь-який час доби, відеореєстратори Philips отримали можливість ручного регулювання експозиції та можливість змінювати баланс білого кольору . Ширококутний об'єктив дозволяє захопити більшу частину дороги з кількома смугами руху, що дозволяє не втрачати найменших подробиць того, що відбувається.

Відеореєстратори Philips CVR300 і CVR 700 GPS отримали стильні компактні корпуси, які відмінно впишуться навіть в самий компактний автомобіль і не будуть ускладнювати огляд дороги. Відеореєстратори обладнані кольоровими дисплеями для можливості перегляду відзнятого матеріалу прямо на пристрої. Модель CVR300 отримала 2-х дюймовий екран і поворотну камеру, CVR700 GPS обладнаний 1,5 дюймовим екраном, вбудованим модулем GPS, що дозволяє відображати на відео координати і швидкість руху, також в комплект поставки цієї моделі входить пульт дистанційного керування. Обидві моделі мають вбудований датчик удару G-sensor, який реагує на удар, різке прискорення або гальмування автомобіля і збереже запис в окремій папці захищеною від випадкового видалення.
Ці моделі однозначно займуть свою нішу на ринку відеореєстраторів і неодмінно знайдуть своїх покупців. Ці моделі гідні уваги і кожен зможе підібрати оптимальний для себе варіант.

З детальнішою інформацією про встановлення відеорегістратора Ви знайдете в розділі: АВТОЕЛЕКТРОНІКА
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ів)]