Вініл на авто. Різновиди автомобільних плівок та технології поклейки

 
Стайлінг автомобіля в наші дні все більше набирає популярності і багато автовласників прагнуть надати своєму автомобілю унікальний зовнішній вигляд. Найбільш привабливим є зовнішній косметичний стайлінг вініловими плівками. Обклеювання плівками для стайлінгу може значно змінити зовнішній вигляд і додати автомобілю унікальний стиль.Переваги вінілових плівок

У порівнянні з процедурою фарбування автомобіля, вінілові плівки дозволяють значно заощадити кошти і дорогоцінний час. Для стайлінгу автомобіля вініловою плівкою не вимагається попередньої підготовки і фарбування кузова. Також вінілові плівки захищають лакофарбове покриття автомобіля від вигоряння під сонячними променями, впливу хімічних реагентів і впливу абразивних матеріалів. У разі необхідності плівка дуже легко видаляється без пошкодження покриття автомобіля.
Також варто відзначити надійність вінілових плівок під час експлуатації – термін експлуатації не менше 5-ти років, стійкі до температурних перепадів від -30 до +60 градусів, мають прекрасну вологостійкість і не вигорають при попаданні сонячних променів.

Види плівок

Плівки, які застосовуються для стайлінгу автомобіля бувають двох видів: захисні та декоративні. З назви легко визначити області їх застосування - перша має прозору основу і служить для захисту кузова від сколів і подряпин лакофарбового покриття абразивним піском, гравієм і всього іншого, що може його пошкодити. Як правило, така плівка клеїться на місця, які більш схильні до пошкоджень: капот, фари, бампера, виїмки під дверними ручками і крила автомобіля. Другий варіант (декоративні плівки) - мають тіж перераховані переваги і крім цього додадуть автомобілю неповторний зовнішній вигляд. Обклеювання автомобіля декоративними плівками може бути як частковим, так і повним. Декоративні плівки користуються великим попитом серед автовласників і саме про них поговоримо детальніше.

Чому ж саме декоративні плівки користуються великим попитом? Все досить просто - широка кольорова гамма, безліч відтінків і фактур. Декоративними стайлінг-плівками зовнішній вигляд будь-якого автомобіля можна змінити до невпізнання.

Зараз виробники плівок надають автовласнику великий вибір колірних рішень матових, глянцевих, металік, перламутрових і камуфляжних плівок. Також випускається велика кількість вінілових плівок з різною структурою: під карбон, дерево, алюміній, шкіру і безліч інших фактурних малюнків. Такий асортимент плівок дозволяє реалізувати все задумане, розробити унікальний стиль і малюнок. Тут все вже залежить від Вашої і дизайнерської фантазії.

Альтернатива аерографії

Створення незабутнього зовнішнього вигляду автомобіля вініловими плівками дуже різноманітне. Для створення неповторного дизайну можна використовувати як один яскравий і характерний колір, так і зробити комбінацію з декількох колірних або фактурних рішень. Поєднання декількох кольорів або відтінків здатне гармонійно підкреслити певні елементи кузова автомобіля і крім того дуже стильно виглядає і додає автомобілю завершеності ліній.
Крім використання різноманітної кольорової гами для стайлінгу автомобіля, можливості вінілової плівки на цьому не закінчуються. На плівку можна наносити нанести будь-який малюнок, який Вам до душі. Такий спосіб стайлінгу автомобіля плівкою називається - вінілография. Вінілографія - це альтернативний варіант аерографії, яка наноситься автомобільною фарбою. Основні переваги вінілографії над аерографії - це більш швидкий і доступний спосіб додати автомобілю неповторність. Вінілографія, як і стайлінгові плівки має такі ж переваги - захист лакофарбового покриття автомобіля від вигорання і зовнішнього впливу абразивних матеріалів.
Області застосування

Завдяки своїм характеристикам і можливостям, вінілова плівка може застосовуватися  як для зміни зовнішнього вигляду особистого автомобіля, так і для брендування автомобіля - нанесення реклами на транспорт. Крім цього плівка знайшла застосування в салоні автомобіля для обклеювання декоративних елементів. В основному для стайлінгу салону використовуються плівки під карбон, дерево і алюміній.

Безумовно, вінілові плівки мають як практичне застосування для захисту лакофарбового покриття автомобіля, так і для зовнішнього тюнінгу автомобіля. Наша компанія має великий досвід по поклейці стайлінгових, захисних плівок, вінілографії та брендування автомобілів. Наші фахівці із задоволенням розроблять унікальний і неповторний дизайн для Вашого автомобіля.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]