Переобладнання бусів. Доцільність переобладнання мікроавтобусів з вантажного в пасажирський

 
Переобладнання автомобіля являє собою трудомісткий процес щодо внесення змін у конструкцію і оснащення автомобіля для збільшення його функціональних можливостей. Переобладнання автомобіля зробить його унікальним по багатьом параметрам, а найголовніше зробить перебування в ньому більш комфортним.

Комплекс робіт по переобладнанню автомобіля може полягати в стандартних операціях - встановлення додаткових сидінь, аудіо та відеотехніки, кондиціонерів, перетяжка та доопрацювання салону, врізка вікон і т.д. Також існує цілий комплекс робіт по переобладнанню автомобіля в спеціалізований транспорт - пересувні лабораторії, спецавтомобілі для організацій, аварійно-рятувальний транспорт, автомобіль для риболовлі та полювання та інші.

Більшість автомобілів, які піддаються значним змінам - це вантажні та вантажопасажирські мікроавтобуси. Такі автомобілі надають дуже багато можливостей, як для доопрацювання так і повної зміни салону під потреби кожного клієнта. Більшість власників мікроавтобусів переобладнують автомобіль під сімейний з підвищеною місткістю або під офіс на колесах. Але і в тому і іншому випадку спектр робіт практично не відрізняється.
Тепер більш детальніше розглянем, що ж все-таки входить в переобладнання автомобіля:

Врізка та установка скла

Врізка та установка скла при переобладнанні вантажних мікроавтобусів на пасажирські є одним з важливих етапів. Цей складний процес вимагає суворого дотримання технології і точності. Ця операція включає в себе вирізку отворів потрібних розмірів в кузові автомобіля,обробку кромок вирізу, очищення від корозії, герметизацію і безліч інших робіт для правильного встановлення скла.
 
Скло, яке встановлюється може бути різним: скло з кватирками, глухе скло і склопакети. Скло відрізняється відтінками і основними є сірі, чорні і зелені. Завдяки таким відтінкам тонування скла автомобіля виглядає оригінально і гарно.
Шумоізоляція автомобіля

В першу чергу необхідно забезпечити необхідну шумоізоляцію салону автомобіля. Багато деталей кузова автомобіля схильні до вібрації і саме вони є джерелом появи сторонніх шумів в салоні. Додаткової шумоізоляції потребує практично весь кузов автомобіля: колісні арки, двері, бічні стінки, підлога, стеля, капот і так далі. Автомобіль з низьким рівнем шуму - це одна з головних вимог, яка необхідна для більш комфортного перебування в ньому.

Салон автомобіля

Салон автомобіля може бути різноманітним і тут головне задуматися в яких цілях все-таки буде використовуватися даний транспортний засіб. Існує велика кількість варіантів встановлення сидінь та додаткового обладнання для комфортного пересування в автомобілі як на далекі дистанції, так і на пересування в межах міста. Якщо у Вас велика родина або Ви любите подорожувати з друзями, тоді варто задуматися про встановлення максимальної кількості сидінь. Як правило ця компоновка виглядає в форматі 8+1 включаючи сидіння водія. Також така компоновка дозволяє встановити додаткові столики та ніші, які особливо будуть корисні під час подорожей. Така компоновка буде більш актуальна для мікроавтобусів з максі-базою або подовженим кузовом.
Якщо Ваш автомобіль має стандартну базу і сім'я складається з 4-5 чоловік і Ви не плануєте їздити в далекі подорожі з друзями, тоді компонування салону буде інший. Для отримання більшого комфорту під час пересування в автомобілі, більш практичним варіантом буде встановлення двох комфортабельних сидінь в задній частині салону і установка двох затишних сидінь з поворотним механізмом в середній лінії салону. Також варто поміняти переднє "крісло-півторушку" на більш зручне одиночне крісло з можливістю повороту в середину салону автомобіля. Також не варто забувати про додатковий затишок і встановити автомобільні меблі, які ніколи не будуть зайвими.

Комбінації з встановлення сидінь у салоні автомобіля можуть бути різноманітними - все залежить від Ваших потреб і цілей використання автомобіля.

Тюнінг салону автомобіля може приємно здивувати своїм перетворенням. Для закінченості індивідуального стилю пропонуємо створення індивідуального пошиття та перетяжки салону автомобіля шкірою, замшем, алькантарою, велюром, шкірзамінником або текстильними матеріалами. Також є можливість надати більш привабливий вигляд декоративним елементам салону - карбоном, шпоном з дорогих порід дерева або іншими матеріалами.

Підсвітка салону автомобіля

Додаткова підсвітка в салоні дозволяє кардинально змінити інтер'єр автомобіля і отримати додаткові зручності при використанні автомобіля. Крім того, установка додаткового освітлення додасть автомобілю індивідуальності і підкреслить його стиль. Додаткова підсвітка може встановлюватися в багажне відділення автомобіля, що дозволить знайти в ньому необхідне в темний час доби. Підсвітка ніг дає можливість знайти речі,які випали з бардачка, кишені або рук. Також є можливість встановити індивідуальне освітлення для кожного ряду сидінь, що особливо буде корисно під час читання чи іншого ряду занять.
Мультимедіа

Встановлення мультимедійних пристроїв зробить перебування в салоні автомобіля більш комфортним. Ви зможете прослуховувати улюблену музику, переглядати улюблені фільми та телепередачі. Салон мікроавтобуса дозволяє повністю реалізувати можливості мультимедійних пристроїв - встановити штатну автомагнітолу з можливістю підключення додаткових моніторів для пасажирів, встановити РК-телевізор та побудувати якісну акустичну систему.

Переобладнання автомобіля з вантажного на пасажирський - це важкий процес, вимагаючий творчого підходу, який зробить автомобіль комфортним і індивідуальним. Крім того, таке рішення буде більш практичним і вигідним з фінансової сторони - адже пасажирський мікроавтоавтобус в заводській комплектації буде коштувати дорожче ніж вантажний. Так і з допомогою переобладнання Ви маєте можливість отримати саме те, що необхідно саме для Вас.
Наша компанія має величезний досвід по якісному переобладнанню автомобілів і надає повний спектр послуг у даному напрямку. Наші фахівці допоможуть зробити Ваше авто індивідуальним та комфортним.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]