Унікальний відеореєстратор Ritmix AVR-777

 
Компанія Ritmix анонсувала випуск нової моделі відеореєстратора, який за словами виробника отримає найбільш просунуті характеристики. Відеореєстратор буде оснащений модулем Wi-Fi, який може використовуватися для керування пристроєм.

У відеореєстраторі Ritmix AVR-777 використовується новітній відеопроцесор Ambarella A7LA55, який дозволяє вести запис в SuperHD з роздільною здатністю 2304х1296 пікселів і швидкістю запису 30 кадрів в секунду. Суперчітке зображення новинки дозволяє розрізнити навіть найдрібніші деталі і не упустити ніяких подробиць.

Для забезпечення чудової якості зйомки у вечірній час відеорегістатор Ritmix AVR-777 оснащується цілим рядом інтелектуальних функцій: функція зменшення шумів WDR, функція поліпшення якості зображення HDR, алгоритм поліпшення передачі кольору і функція коригування бічних викривлень WADC. З набором таких опцій на екран відеореєстратора виводиться чітке і яскраве зображення, не залежно в який час доби проводився запис.
Світлосильний об'єктив відеореєстратора має значний кут огляду 160 градусів і дозволяє охопити значну частину дороги з багатобічним рухом. Такий кут огляду дозволяє побачити важливі об'єкти, які можуть розташовуватися вздовж дороги і номери зустрічних автомобілів.
Керувати пристроєм можна не тільки в ручному режимі, але і за допомогою бездротового з'єднання Wi-Fi. Відеореєстратор Ritmix AVR-777 повністю сумісний зі смартфонами і планшетами на платформах Android і OIS. При запуску локального режиму зв'язку Ви можете запускати і зупиняти відеозйомку, переглядати, видаляти і копіювати фотографії і відеозаписи. Крім всього цього користувач може форматувати картку пам'яті під управлінням через смартфон або планшет. З підключенням до "хмари", власник відеореєстратора отримує можливість транслювати відео в інтернет в режимі реального часу.

З детальнішою інформацією про встановлення відеорегістратора Ви знайдете в розділі: АВТОЕЛЕКТРОНІКА.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [2 Голоса (ів)]