Унікальна система відеопарковки від Gazer

 
Дуже багатьом початківцям і досвідченим водіям знайома ситуація, коли необхідно вийти з автомобіля для оцінки ситуації під час розвороту або паркування. Компанія Gazer пропонує унікальну систему відеопарковки на нашому ринку, яка забезпечує контроль "сліпих" зон і дозволяє побачити набагато більше, ніж Ви можете побачити через бічні дзеркала і дзеркало заднього виду.

Система відеопарковки від компанії Gazer забезпечує водієві більш безпечне маневрування при поганій видимості, краще контролювати перешкоди позаду автомобіля і забезпечує огляд при русі автомобіля заднім ходом. Ця система дозволяє побачити значно більше і значно підвищити безпеку пішоходів, власного автомобіля і навколишнього транспорту.

Системи відеопарковки компанії Gazer включають в себе камеру заднього виду, яка встановлюється в плафон підсвічування номерного знака, компактний монітор для відображення зображення камери або дзеркало заднього виду з інтегрованим дисплеєм. Якщо технічно не вдається зберегти оригінальне підсвічування - тоді використовується плафон-замінник з вбудованим LED підсвічуванням і практично не відрізняється від оригіналу. Комутаційний і керуючий блок дозволяє швидко встановити систему в автомобіль і легко з'єднати їх один з одним.
Відеокамера системи монтується в задній частині кузова автомобіля на місце плафона підсвічування номерного знаку. Камера автоматично включається при включенні задньої передачі і зображення передається на дисплей, який встановлений в зручному місці салону автомобіля або дисплей дзеркала заднього виду.
Камери заднього виду Gazer виконані в герметичному корпусі і захищені від пилу та вологи. Камери отримали новітній CMOS сенсор, тим самим забезпечують відмінне зображення в темний час доби. Салонне дзеркало заднього виду Gazer з вбудованим дисплеєм володіє відмінною якістю дзеркальної поверхні і підвищеною яскравістю екрана, що забезпечує комфортний перегляд зображення. Окремі автомобільні монітори дуже прості і зручні для монтажу в салоні автомобіля, і зручні у використанні.

Після установки системи відеопарковки Gazer Ви зможете забути про всі труднощі паркування, при пересуванні заднім ходом на автомобілі і маневруванні в складних ситуаціях.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в розділі: АВТОЕЛЕКТРОНІКА.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]