Оформлення документів при переобладнанні автомобіля. Акциз на переобладнання мікроавтобусів

 
Перевагою переобладнання автомобіля, є індивідуально розроблений дизайн інтер'єру та адаптація салону під Ваші потреби. У більшості випадків переобладнанню піддаються мікроавтобуси як пасажирські, так і вантажні їх варіанти. Це і не дивно - автомобіль більш місткий, і відповідного його можна пристосувати як під сімейний автомобіль, який буде дуже комфортним для міських поїздок і заміських подорожей, так і під офіс на колесах для людей, які роблять свої бізнес-справи в дорозі.  

Але, як виявляється переобладнати автомобіль тепер не так просто і для цього не достатньо простого Вашого бажання, часу і капіталовкладення. Для початку доведеться вирішити питання з дозволом на переобладнання автомобіля, а ось тут як правило і проявляються всі нюанси.
 
Як відомо з 1 січня 2014 року, відповідно до постанови Верховної Ради був прийнятий законопроект №3757 «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо ставок окремих податків і податкових пільг». Цей законопроект містив у собі акцизний збір на переобладнання транспорту і далеко не кожен власник мікроавтобуса, який би зважився його переробити під свої потреби, міг би дозволити собі таке задоволення. Крім оплати акцизу на переобладнання транспортного засобу, ціна якого могла досягати захмарних сум, необхідно було обов'язково отримати дозвіл на все теж переобладнання автомобіля. От якраз цей процес і займав більшу частину часу проведеного у відповідних інстанціях, причому позитивного для Вас результату добитися було досить складно.
 
27 березня урядом України був прийнятий законопроект №4238 «Про скасування утилізаційного збору акцизу на переобладнання автомобілів». Отже, з прийняттям цього закону значно зріс попит на переобладнання автомобілів. Хоч тарифи на переобладнання знизилися, але збір пакету документів для даної процедури ні куди не пропав.
 
Думаю, багато власників транспортних засобів не один раз стикалися з оформленням стандартного пакета документів і знають на скільки весь цей процес може затягнутися: постійні черги, а отже витрачений час і нерви і т.д. З оформленням документів на переобладнання транспорту ще більш складніше. Про це ми поговоримо трохи нижче.
 
Насамперед, Вам потрібно заздалегідь дізнатися графік роботи МРЕВ і відповідного інспектора. Далі необхідно приїхати на автомобілі, який передбачається переобладнати, заповнити заявку для проходження процедури огляду і чекати своєї черги. Далі проходить огляд Вашого транспортного засобу на можливість перепланування, чи дозволяє кузов це зробити. Ця процедура досить відповідальна і якщо все пройде відмінно і отримаєте дозвіл, тоді доведеться оформляти наступний пакет документів.

  
Документи по переобладнанню Київського інституту
 
Далі, необхідно оформлення документів в Київському або Житомирському спеціалізованому інституті і отримати так званий: «Висновок НТЕ». У цьому документі вказується бажана схема для можливого переобладнання автомобіля та кількість місць. У підсумку, після цієї легкої на перший погляд процедури, у Вас з'являються документи для подальшої відправки в відповідні органи. За основу буде взято «Акт технічної експертизи», який складається на основі Висновку НТЕ і все це необхідно направити в МРЕВ протягом 10 днів після отримання, для того щоб вся процедура по переобладнанню автомобіля була закінчена.

  

 
 
Документи по переобладнанню Житомирського інституту
 
На перший погляд - процедура оформлення документів на переобладнання транспортного засобу не дуже складна. Але це тільки на перший погляд і в цьому Ви можете переконатися як самі, так і почитавши відгуки власників авто, які вже пробували оформити весь пакет документів і зрозуміли що це зробити не просто, і скільки всього ще випливає по ходу дії.
 
Наша компанія надає допомогу в якісному оформленні документів на переобладнання транспортного засобу і Вам не доведеться стикатися з відповідними інстанціями і відповідно не витрачати свій дорогоцінний час.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.14 [18 Голоса (ів)]