Три в одному: унікальна новинка від Prology - iOne-1000

 
Як правило, в арсеналі сучасного автомобіліста є безліч пристроїв, які призначені для відеофіксації подій, для попередження пристроїв,які вимірюють швидкість на стаціонарних постах ДАІ і т.д. Але велика кількість приладів на лобовому склі або приладовій панелі значно зменшують огляд дороги. Днями компанією Prology було представлено пристрій, аналогів якому немає ні в одного виробника.

Інженерами компанії Prology було розроблено пристрій, яке об'єднало в собі одночасно три пристрої: FullHD-відеореєстратор, GPS-приймач і радар-детектор. Цим пристроєм є Prology iOne-1000.

Радарна частина, завдяки новим алгоритмам лазерного і радіо-випромінювання пристрою, визначає всі сучасні прилади для вимірювання швидкісного режиму, які використовуються співробітниками ДАІ на постах. Для повної гарантії - Prology iOne-1000 містить в собі базу даних GPS, завдяки якій пристрій попереджає про всі вимірювальнs пристрої, навіть про ті, які не визначаються звичайним способом. Користувач може оновлювати та доповнювати базу даних - заносити нові точки з встановленими радарами.

Відеореєстратор в Prology iOne -1000 є повноцінним і здійснює відеозапис у форматі FullHD. Для якісної обробки відеосигналу використовується високопродуктивний процесор Ambarella A5S. У цьому пристрої встановлений ширококутний об'єктив з кутом огляду в 135 градусів, що не спотворює геометрії картинки і без втрати чіткості зображення. Крім цього пристрій отримав сучасну світлосильну матрицю Aptina AR0330, завдяки якій зображення буде чітким у світлий і темний час доби. Використання такої комплектакції було випробувано на інших пристроях компанії Prology і показав відмінні результати.

Більш детальну інформацію Ви знайдете в розділі: АВТОЕЛЕКТРОНІКА.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]