Ваша акустична система буде звучати по-новому з автопідсилювачами JBL

 
Вже понад сімдесят років компанія JBL займається створенням високоякісної продукцією для відтворення звуку не тільки вдома, але й також в автомобілі. Компанія має величезний досвід у створенні акустики, підсилювачів і сабвуферів надаючи кінцевому споживачу природне звучання . Якщо маєте бажання побудувати аудіосистему, яка якісно звучить в автомобілі - автомобільні підсилювачі JBL саме для Вас.

Продукція car audio компанії JBL поповнилася новими автомобільними підсилювачами серії GX, спеціально розробленими для розширення акустичного діапазону колонок і додадуть їм силу і чистоту звучання. За вартістю підсилювачі JBL знаходяться в доступній межі, а їх якісне звучання порадує абсолютно будь-яку людину, яка цінує чисте звучання. В новий модельний ряд увійшли компактний чотирьохканальний підсилювач GX-A604 і двоканальний GX-A602, можливості яких достатньо для підключення найвибагливіших динаміків. Також в новий модельний ряд входить підсилювач GX-A3001, який має потужність 415 Вт і без проблем зможе "розкочегарити" любий сабвуфер.

Беззаперечну роботу всіх компонентів автомобільної аудіосистеми забезпечують активні кросоверы, лінійні входи і виходи і чітко продуманий басовий еквалайзер BassBoost. Головною особливістю цих підсилювачів є вбудовані фільтри високих і низьких частот, а також радіатори з литого алюмінію.

Як згадувалося раніше, ці підсилювачі мають невеликі габарити і легко встановлюються в будь-якому доступному місці і практично не помітні.

Двоканальний підсилювач JBL GX-A602 має габаритні розміри - 206 х 52 х 198 мм. Пікова потужність цієї моделі становить 280 Вт і може використовуватися, як в двохканальному підключенні, так і в мостовому з'єднанні.

Широкосмуговий чотирьохканальний підсилювач JBL GX-A604 має габарити - 206 х 52 х 300 мм, пікова потужність якого становить 435 Вт. Цей підсилювач має ряд переваг: перемикається регулятор баса для тилових колонок і настроювані кросовери.

Одноканальний підсилювач JBL GX-A3001 має габарити 206 х 52 х 291 мм, має пікову потужність 415 Вт і розроблений для підключення пасивних сабвуферів.

З інформацією про створення акустичних систем Ви можете ознайомитись в розділі: АВТОАКУСТИКА.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]