Надійна протиугінна система StarLine 2CAN 35

 
Практично на всіх сучасних автомобілях управління аварійною сигналізацією, центральним замком, дотяжкой скла, стан замків капота, багажника і дверей контролюється штатної цифровою шиною автомобіля. Для цього і був розроблений CAN-модуль, який підключається до штатної проводки автомобіля без якого-небудь істотного втручання і перетворює цифровий сигнал в аналоговий, який буде зрозумілий для будь-якого іммобілайзера і автомобільної сигналізації.

Представляємо Вашій увазі унікальну охоронну систему StarLine 2CAN 35, яка може використовуватися в двох режимах роботи - як 2CAN-інтерфейс і CAN іммобілайзер. Цей прилад встановлюється як окремий протиугінний пристрій або як додатковий елемент автомобільної сигналізації до систем Starline та інших виробників. Пристрій встановлюється в цифрову шину автомобілів 2009-2014 років випуску.

Застосування пристрою Starline 2CAN 35 в ролі іммобілайзера дозволяє максимально захистити автомобіль від викрадення, навіть якщо відкривання відбувається рідним ключем, автовласнику необхідно ввести PIN-код для того, щоб автомобіль рушив з місця. Код можна ввести штатними кнопками.

Другим режимом роботи цього пристрою є функція "антипограбування". Це означає, що навіть якщо угон стався і як тільки злодій виявиться на безпечній відстані для автовласника, двигун блокується і автомобіль припинить свій рух. Також прилад може працювати з кодовим реле блокування R3 виробника StarLine. Працюючи в парі ці пристрої забезпечують інтелектуальне управління блокуванням двигуна і замком капота.


З детальнішою інформацією про встановлення охоронних систем Ви можете ознайомитись в розділі: ОХОРОННІ СИСТЕМИ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]