Вінілові автомобільні плівки - найкраще рішення для стайлинга автомобіля

 
В останні час все більше автовласників хочуть виділити свій автомобіль із загального потоку транспорту. Є два практичних способи вирішити цю проблему - фарбування автомобіля та поклейка вінілової автомобільної плівки. Обидва варіанти гарні, але фарбування автомобіля буде більш тривалим за часом і більш дорогим рішенням. Другий варіант зміни зовнішнього вигляду автомобіля є більш практичним і тому все більше клієнтів вдаються до такого рішення.

Колірна гамма і рельєф автомобільних плівок дуже різноманітна і кожен чоловік, який наважився зробити re-styling свого автомобіля зможе знайти для себе саме те що треба. Крім зміни зовнішнього вигляду автомобіля, вінілові плівки мають велику перевагу - це захист оригінального лакофарбового покриття від вигорання і подряпин.

Як вже говорилося раніше, автомобільні плівки мають широку колірну гамму і бувають різних тонових рішень: глянцеві, матові, перламутр і т.д. На сьогоднішній день існують практично всі відтінки плівок з різною структурою: 3D-карбон різних кольорів і структур, камуфляжні плівки, матові, глянцеві і перламутрові плівки і багато інших. Стайлінг вініловою плівкою надає автомобілю свою харизматичність і більше підкреслюють його характер.

В асортименті нашої компанії представлені тільки самі якісні та популярні виробники автомобільних вінілових плівок для стайлінгу автомобілів: ARLON, 3M, KPMF, RITRAMA, HEXIS і LUXON.

Наші фахівці з легкістю зможуть реалізувати Ваші мрії в зміні зовнішнього дизайну. Крім підбору плівок і розробки індивідуального стилю для Вашого автомобіля, ми маємо великий досвід якісній поклейці  вінілових плівок для стайлінгу автомобілів різних " калібрів ".

З більш детальною інформацією про поклейку автомобілів вініловою плівкою Ви можете ознайомитись в розділі: СТАЙЛІНГ АВТО ПЛІВКАМИ.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]