Автосигналізація перевірена часом - Alligator S-975RS

 
Охоронна система Alligator S-975RS з'явилася ще в 2012 році і за цей час зарекомендувала себе як дуже надійний засіб для захисту автомобіля від угону. Ця система донині залишається актуальною і затребуваною. Компанія Alligator вже протягом останніх 20 років є одним з лідерів у виробництві автомобільних охоронних систем.

Система Alligator S-975RS має дві явні переваги в порівнянні з охоронними системами інших виробників. Ця система має абсолютний захист радіоканалу зв'язку між брелоком і автомобілем, а також велику дальність зв'язку. Високих характеристик вдалося досягти завдяки унікальній системі BACS (Bilarm Advanced Code System) - це по-перше. А по-друге для використання зв'язку, в охоронній системі, використовується підвищена частота радіосигналу 868 МГц ( звичайні системи працюють на частоті 434 МГц). Використання підвищеної частоти дає стабільний зв'язок в місцях "багатих" на електромагнітні перешкоди. Дальність зв'язку між автомобілем і брелоком може досягати до 2,5 км.

Плюс до всього, охоронна система Alligator S-975RS має відмінну швидкодію спрацьовування при подачі команд і складає всього 0,1 сек. Система дає негайне оповіщення автовласника при будь-якій зміні стану автомобіля через двосторонній брелок. Крім цього він отримує сповіщення про всривання автомобіля код-краббінгом, аварійному відкритті або при відкриванні другим брелоком.

Додатково система сканує в режимі моніторингу, не пропав зв'язок між автомобілем і брелоком. Інтервал такої перевірки може бути 15, 30 і 60 хвилин, а також є можливість перевірки зв'язку в ручному режимі при натисканні кнопки на брелоку.

Охоронна система Alligator S-975RS відноситься до преміум сигменту і оснащена автозапуском двигуна. Автозавод може здійснюватися системою щодня у визначений заздалегідь час, за зниженням температури до певного рівня або за заданого інтервалу часу. Є ще один спосіб автозапуску двигуна і він буде особливо корисний для людей, які часто забувають вимикати фари в автомобілі - при падінні напруги акумуляторної батареї не нижче 11,5 Вольт.

Ця система забезпечує надійну охорону автомобіля завдяки своїм приголомшливим технологіям, які перевірені часом. Ця система хоч і відноситься до преміум сигменту охоронних систем, але має привабливу ціну систем середнього сигмента.


Всі види послуг про встановлення автомобільних систем охорони Ви знайдете в розділі: ОХОРОННІ СИСТЕМИ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]