Нові моделі відеореєстраторів від Prology - iReg 6500HD і iReg 6550HD GPS

 
Компанія Prology досить часто оновлює свою продукцію автомобільних гаджетів. На цей раз вони представили нові моделі своїх відеореєстраторів - iReg 6500HD і iReg 6550HD GPS. Ці новинки вже надійшли в продаж і на думку більшості споживачі, вони є оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Нові відеореєстратори iReg 6500HD і iReg 6550HD GPS отримали відеопроцесор Ambarella A5S50 і 2-х мегапіксельну матрицю, які дозволяють записувати відео з розрішенням FullHD. Завдяки використанню сучасних комплектирующих ці відеореєстратори мають прекрасну якість зображення у будь-який час доби, в денний час картинка яскрава і чітка, а при вечірній зйомці зображення малозашумлене.

Варто звернути увагу на кронштейн відеореєстраторів. Кронштейн дозволяє знімати і ставити пристрій одним рухом, без зняття цілого механізму з встановленого місця та від'єднання проводів. Відеореєстратори iReg 6500HD і iReg 6550HD GPS мають дисплей діагоналлю 6,8 см і є достатньо великим для перегляду відеоматеріалів прямо на ньому. Якщо все-таки такого розміру буде не досить - то пристрій має можливість підключення до телевізора за допомогою кабелю HDMI.

Завдяки вбудованому G-sensor відслідковуються різкі зміни швидкості руху і різкі удари автомобіля, які фіксуються пристроєм і дані зберігаються в окремій папці захищеною від випадкового стирання. Також на запис накладаються дата і час.

Запис на відеореєстратори проводиться на карту пам'яті microSD максимальним об'ємом 32 ГБ. Запис проводиться в циклічному режимі за заданими інтервалами часу. Відеореєстратори мають вбудований мікрофон для запису розмов з інспекторами дорожньо-патрульної служби.

Відеореєстратори iReg 6500HD і iReg 6550HD GPS за своїми характеристиками повністю індентичні, за винятком модуля GPS в моделі iReg 6550HD GPS. Супутниковий приймач дозволяє здійснювати запис з прив'язкою до координат.

Більш детальнішу інформацію Ви знайдете в розділі: АВТОЕЛЕКТРОНІКА.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]