Унікальні лампи для рефлекторної оптики від компанії Phillips

 
На даний момент ринок автомобільних галогенних ламп залишається дуже великим і здавалось, що вже все придумано і розвиватися нікуди, але відома голандська компанія з такою думкою не згодна. Цієї весни компанією Phillips була представлена інноваційна лінійка автомобільних галогенних ламп під назвою ColorVision. Компанія Phillips зворушила ринок автомобільних ламп і встановила нові стандарти в дизайні, але при цьому не забувши про безпеку освітлення.

Нові автомобільні лампи ColorVisison являють собою сумарність з двох різних джерел світла в одному корпусі. Таке рішення дозволяє задовільнити одночасно дві потреби клієнтів: яскраво і гарно. Завдяки інноваційної технології покриття колби ламп, відбивачі при включенні фар забарвлюються в один з чотирьох кольорів, який Ви заздалегідь вибрали.

Такого ефекту вдалося досягти шляхом нанесення напівпрозорого кольорового покриття на колбу. Завдяки такому способу фарбування вдалося отримати бажаний результат - на дорожнє полотно проэкцируется виключно білий світ, а іншим кольором забарвлюється тільки відбивач. Варто відзначити, що лампи ColorVision створювалися для використання тільки в рефлекторній оптиці.

Як раніше згадувалося, лампи ColorVision, крім того що надають лампі унікального кольорового забарвлення, дорожнє полотно висвітлюють насиченим білим кольором. Промінь світла цих ламп вище на 60 %, ніж у стандартної лампи. Це означає, що водій бачить проїжджу частину і узбіччя далі і краще. Крім того, білий світ є більш комфортним для водійських очей, особливо це позначається при тривалих поїздках в темний час доби - очі втомлюються набагато менше і тим самим підвищує безпеку під час руху.

Детальну інформацію про послуги тюнінга оптики Ви знайдете в розділі: ТЮНІНГ ОПТИКИ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]