Унікальна автомобільна сигналізація Alligator TD-350

 
Компанія Alligator з випуском нової охоронної системи TD-350 зробила новий прорив серед автосигналізацій. Ця система об'єднала в собі відразу кілька рішень, які стосуються надійності і зручності використання сигналізацій з двостороннім зв'язком.


Одним з нововведень став захист радіоканалу автомобільної сигналізації Alligator TD-350. Інженерами компанії був спеціально розроблений новий діалоговий радіокод BACS (Bilarm Advanced Code System) Dialog, за допомогою якого між собою спілкуються автомобіль і брелок автоохоронної сигналізації. Новий радіоканал працює на частоті 868 МГц, у якому використовується метод вузькосмугової модуляції з розпреділеним спектром.

Навіть якщо у викрадачів автомобілів є у своєму арсеналі сканер або код-граббер, вскити автомобіль інтелегентними способами їм все-одно не вийде. Але навіть якщо і вийшло відкрити автомобіль силовим способом, охоронна система Alligator TD-350 і далі продовжує захищати транспортний засіб завдяки опції іммобілайзера і блокує електроланцюг стартера і має можливість підключення додаткового блокування двигуна.

Робота в більш високому частотному діапазоні охоронної системи має і ще одну перевагу - зв'язок між автомобілем і брелоком більш стабільніший порівняно з стандартними автосигналізаціями, які працюють в діапазоні 434 МГц. Дана система має можливість підключення до модуля Bilarm GSM, завдяки якому Ви зможете контролювати автомобіль в будь-якій точці земної кулі, де працює стільниковий зв'язок.

Alligator TD-350 може встановлюватися абсолютно в будь-який автомобіль. Встановлення у сучасні автомобілі здійснюється із застосуванням CAN-шини. У такому випадку використовуються штатні блоки і датчики, а управління і перевірка їх стану відбувається через CAN-модуль, який можна легко підключити до спеціального роз'єму на корпусі. Також система має можливість установки в автомобілі оснащені кнопкою Engine Start/Stop, яка використовується замість ключа запалювання.

Автомобільна сигналізація TD-350 пристосована до потреб будь-якого користувача. Система має у своєму арсеналі 29 програмованих сервісних та охоронних функцій, що безсумнівно легко робить її універсальною. Крім усього ця охоронна система має у собі функцію турботаймера, що безсумнівно буде не зайвим для автомобілів з турбірованими двигунами і дає можливість попрацювати двигуну ще деякий час після зупинки автомобіля. Ну і звичайно ж є функція автозапуску двигуна. Автозапуск двигуна може здійснюватися не тільки дистанційно з брелока, але і автоматично - за падінням температури, щодобово і по таймеру.

Всі види послуг про встановлення автомобільних систем охорони Ви знайдете в розділі: ОХОРОННІ СИСТЕМИ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]