Встановлення охоронних систем

 
Сучасні охоронні системи здатні забезпечити максимальний захист Вашого транспортного засобу від несанкціонованого проникнення, взлому і викрадення. Найпопулярнішими є електронні протиугінні системи, які включають в себе автомобільні сигналізації, іммобілайзери і супутникові протиугінні системи.

Автомобільна сигналізація призначена для оповіщення при проникненні в автомобіль і заподіяння йому шкоди. Автосигналізація захищає салон автомобіля від стороннього проникнення, блокує двигун від несанкціонованого запуску, багажник і капот від можливого взлому.

Ще одним відмінним пристроєм для захисту автомобіля від угону є іммобілайзер. Іммобілайзер - це електронна система, головною метою якої є позбавлення автомобіля рухливості. Принцип роботи полягає в тому, що він розриває один з життєво важливих ланцюгів автомобіля - блокування двигуна, запалювання і з'єднання стартера автомобіля. Завдяки установці подібної системи Ваш автомобіль залишиться на тому ж місці, де Ви його залишили, навіть при проникненні зловмисників.

Самим функціональним і більш ефективним засобом захисту автомобіля від угону є супутникові протиугінні системи. Ці системи повністю контролюють місце знаходження та стан автомобіля цілодобово в будь-якій точці земної кулі. Система має датчики крену, датчики об'єму і аварії. Супутникова система дає можливість автовласнику контролювати рух і зупинки автомобіля, перевищення швидкості і витрати палива з будь-якого комп'ютера. Власник автомобіля має можливість дистанційно глушити двигун і блокувати будь-яку систему автомобіля.

Крім захисту автомобіля від угону, сучасні сигналізації надають автовласнику ряд додаткових зручностей. Деякі системи мають можливість дистанційного запуску двигуна автомобіля по таймеру або будильнику, що дає можливість прогріти автомобіль заздалегідь.

Більш детальну інформацію про встановлення систем охорони автомобіля Ви знайдете в розділі: Охоронні системи.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голоса (ів)]