Off road 4x4 підготовка джипів - авто для бездоріжжя

 
Як відомо, джипи, які сходять з конвеєрів відомих світових автовиробників, мало чим відрізняються один від одного. Багато власників джипів бажають змінити зовнішній вигляд свого автомобіля і виділити його із загальної маси, а також використовувати його за прямим його призначенням і з'їхати з дорожнього полотна на бездоріжжя. Але щоб отримати максимум адреналіну від позашляхових якостей джипа, необхідне його доопрацювання.

Позашляховий тюнінг автомобіля передбачає собою не тільки зміну зовнішнього вигляду, але і зміна позашляхових характеристик. Для тюнінгу позашляховиків і використання їх в найбільш екстремальних умовах бездоріжжя, необхідно використання самого надійного обладнання, яке не підведе Вас у складних ситуаціях.

Справжнім позашляховиком автомобіль стане після повноцінного доопрацювання: встановлення спеціального захисту на днище, установка і доробка посилених амортизаторів і рессоров, направляючих і рульової тяги, а також збільшення дорожнього просвіту. Але на цьому тюнінг позашляховика ще не закінчується. Також передбачається перенесення повітрозабірника на рівень вище, що запобігає попаданню води при подоланні водних перешкод.

Також одним з видів тюнінгу позашляховика є установка захисних дуг на передній та задній бампер і встановлення дуг для бічного захисту автомобіля. Такі дуги захищають кузов автомобіля під час зіткнення автомобіля з різними перешкодами. Крім захисту кузова, установка захисних дуг, вносить суттєві зміни у зовнішній вигляд автомобіля.

Також не варто забувати про вибір спеціалізованих шин для позашляховиків. З правильно підібраною гумою Ви значно збільшите проходимість автомобіля по всіх видах грунтів, а також збільшите його керованість на дорозі.

З більш детальною інформацією про підготовку джипів для бездоріжжя Ви можете ознайомитись в розділі:  Off-Road підготовка 4x4.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [3 Голоса (ів)]