Автомобіль для полювання та риболовлі

 
Головним призначенням автомобіля для рибалок і мисливців - це доставка людей у важкодоступні місця, туди, де не проїде жоден інший автомобіль. Підготовка спеціалізованого автомобіля для таких цілей - це дуже цікавий і творчий процес. Такий автомобіль повинен мати не тільки якості вмістимого, але і проходимого.

Всі мисливці і рибалки знають, що за трофеями треба вибиратися “подалі”, і як правило це “подалі” знаходиться в болотистій місцевості і подалі від цивілізації. Щоб туди дістатися без пригод, варто задуматися про установку спеціальних покришок, які забезпечать високу проходимість транспорту не тільки на полях і лугах, але і по болотистій місцевості. Характеристики проходимості автомобіля різко зростають при правильному виборі гуми.

В залежності від розміру шин, для підвищення проходимості автомобіля для полювання та риболовлі, швидше за все доведеться встановити і відбалансувати ліфт-комплект підвіски або ліфт-комплект кузова, для того щоб колеса більшого розміру вмістилися в колісні арки. Крім підвищення проходимості встановлення ліфт-комплектів додасть автомобілю неповторний оригінальний вигляд.

Як і для будь-якого переобладнаного автомобіля, важливим буде встановлення лебідки. Лебідка буде необхідна не тільки для самовитягування автомобіля при застряганні в сильно заболоченій місцевості, але і для витягування видобутих великих трофеїв з ярів під час полювання.

Для зручності розміщення приладдя для риболовлі та полювання важливим буде установка експедиційних ящиків, скриньок для зброї та вудок або кліток для мисливських собак. Крім “знаряддя добування” в таких ящиках можна зберігати і здобич, яка була здобута під час полювання.

З детальною информацие по переобладнанню автомобіля Ви можете ознайомитися в розділі: Off-Road підготовка 4x4.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]