Встановлення парктроніків – для чого це потрібно?

 
Парктронік - це складна електронна система, яка стежить за відстанню між навколишніми об'єктами і Вашим автомобілем. При критичному наближенні, яке загрожує зіткненням з іншими об'єктами, система подає застережливий сигнал і одночасно показує дані про відстань до перешкоди на зовнішньому дисплеї.

Крім самого блоку керування, який аналізує отриману інформацію і подає сигнал про можливе зіткнення, в паркувальну систему входять датчики. Точність системи безпосередньо залежить від кількості датчиків та їх чутливості. Паркувальні датчики є ультразвуковими приймально-передавальними пристроями, які визначають перешкоди. Частина датчиків випромінює сигнал, а друга частина сприймає відбитий сигнал від об'єктів позаду автомобіля і тим самим визначається відстань до них.

Буває кілька варіантів паркувальних систем: передні, задні і комбіновані. Задній парктронік - більш поширений і затребуваний, так як оглядовість позаду автомобіля досить обмежена. Ця система має 4 датчика і монтується в задній бампер.

Передній парктронік - за принципом роботи практично аналогічний задньому, але має невелику відмінність. Ця система відключається автоматично при досягненні певної швидкості, а також має можливість встановлювати дальність спрацювання.

Комбінована система - включає в себе 6-ть або 8-м датчиків, які встановлюються в передній і задній бампер. Така система надає більшу безпеку для водія під час паркування автомобіля.

Будь-яка з цих систем спрямована для полегшення паркування автомобіля, і за принципом дії вони аналогічні. Також ця система допоможе під час руху в щільному потоці автомобілів і краще відчувати габарити транспортного засобу. Єдине що Вам залишається - зробити вибір, який один з трьох варіантів цієї системи підійде найкраще.

Більш детальну інформацію про послуги встановлення паркувальної системи Ви знайдете в розділі: АВТОЕЛЕКТРОНІКА.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]