Встановлення ДРЛ - денних ходових вогнів

 
DRL або денні ходові вогні - це додаткова передня оптика, яка призначена для денного часу доби. DRL забезпечує більшу видимість автомобіля на дорозі в денний час і тим самим значно знижує ймовірність зіткнення з іншим транспортним засобом або пішоходом.

У порівнянні з іншими методами, у результаті яких можна одержати денні ходові вогні, то DRL не тільки безпечніше і ефективніше, але й ще економніше. Крім цього ресурс у ламп більше, ніж у стандартних, плюс значно менше дає відблисків і оптика не мутніє під час тривалого перегріву. Як правило в DRL використовуються світлодіоди, їх світло більш помітне у світлий час доби і при цьому вони економні і зменшують споживання енергії на 80%.

Денні ходові вогні DRL отримали таку назву не просто так, ними можна користуватися лише вдень, а з настанням темного часу доби і при включенні системи звичайного освітлення, світлодіодна система освітлення DRL відключається.

Крім відмінної ефективності, вагомою перевагою DRL є і естетичний і привабливий вигляд. Сьогодні на дорогах можна побачити не мало автомобілів, на яких встановлена така оптична система і надають автомобілям зовсім інший зовнішній вигляд.

Більш детальну інформацію про послуги тюнінгу оптики Ви знайдете в розділі: ТЮНІНГ ОПТИКИ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]