Ангельські очки і світлодіодні фари. Встановлення Xenon Львів

 
Тюнінг фар - являє собою заміну штатних фар виробника на більш сучасну оптику. Також оптику можна допрацьовувати і встановлювати в неї додаткові компоненти, які роблять автомобіль привабливим і унікальним. За допомогою тюнінга фар можна покращити освітлення дорожнього полотна, по якому Ви рухаєтеся.

Встановлення альтернативної оптики - це один з варіантів тюнінгу фар, за допомогою якого можна змінити зовнішній вигляд автомобіля і виділити його із загальної маси на дорозі. Крім того альтернативна оптика, як правило дає краще світло в порівнянні зі штатною оптикою встановленою виробником. Багато виробників, які виготовляють альтернативну оптику використовують сучасні системи підсвічування, що надають їй естетичного вигляду. Альтернативна оптика буває як передньою, так і задньою.

Також одним з варіантів тюнінгу оптики є - ангельські очки. Ангельські оченята представляють собою кола в фарі, які можуть бути різних розмірів, що передбачає установку в фару будь-якого автомобіля. Такий вид тюнінга оптики, в порівнянні з іншими дешевше, але дозволяє надати автомобілю свій характер. Крім цього ангельські оченята помітні не тільки в темряві, але і при денному освітленні.

Ще одним видом популярного тюнінгу автомобільних фар є установка біксенонових лінз. Біксеноновая лінза, крім зміни вигляду фари, істотно покращує її світло. Біксенон являє собою оптичну систему і має можливість установки в будь-який тип фар, які мають ближнє і дальнє світло. Істотним плюсом такої оптики є відмінне фокусування пучка світла в режимі дальнього і ближнього світла, а також виключає ефект осліплення водіїв автомобілів, що рухаються по зустрічній смузі.

Більш детальну інформацію про послуги тюнінгу оптики Ви знайдете в розділі: ТЮНІНГ ОПТИКИ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]