Автомобільний телевізор та DVD для автомобіля. Установка і налаштування у м. Львів

 
У наш час важко уявити своє життя без телевізора і можливості подивитися улюблені передачі, футбол, новини, ну і звичайно ж фільми і серіали. Раніше можливість перегляду вищезазначеного надавалася тільки вдома або в кінотеатрі. Останнім часом виготовляється велика кількість пристроїв, які надають таку можливість в автомобілі.

Такими пристроями є автомобільні DVD-програвачі та автомобільні ТВ тюнера. Також є багато пристроїв, які об'єднують у собі і те і інше. Їх можна розділити за принципом установки в автомобілі: одно і дводинові в приладову панель, стельові і для монтажу в підголовники.

Дуже великий попит у автомобілістів на DVD програвачі стельові і котрі встановлюються в підголовники. Монітори для установки в підголовники діляться на три типи за можливості монтажу: врізні в оригінальні підголовники автомобіля, врізані в замінники оригінальних підголівників і накладні на заводський підголівник. Установка подібних систем забезпечує комфортне перебування в автомобілі для пасажирів на задньому ряду сидінь під час тривалих подорожей.

Практично всі сучасні пристрої мають можливість перегляду телевізійного сигналу в аналоговому і цифровому діапазонах, переглядати відеофайли з компакт-диска, USB-флешки або карти пам'яті. Автомобільні DVD плеєри і ТБ тюнера відтворюють звук через свої зовнішні динаміки, а також мають можливість підключення навушників і вивід звуку на акустичну систему автомобіля.

Наша компанія надає повний спектр послуг з установки даного обладнання. З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на нашому сайті у розділі: МУЛЬТИМЕДІЙНІ СИСТЕМИ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]