Пошиття салону автомобіля, перетяжка керма, автокрісел та елементів салона

 
Пошиття салону автомобіля - це один з напрямків нашої компанії, який ми надаємо на найвищому рівні. Ця послуга дає можливість удосконалити салон автомобіля і зробити його за індивідуальним дизайном, який ми створюємо спеціально для Вас. Широкий асортимент матеріалів, який ми використовуємо дозволяє творчо підійти до даної процедури і задовольнити будь-які побажання клієнта.

Для пошития салону ми використовуємо тільки самі якісні матеріали, які прослужать довгий час і з часом не втратять свій вигляд. Для пошития салону ми використовуємо натуральну шкіру, алькантару, замшу і текстильні матеріали з різною структурою і кольоровою гамою.

Також ми пропонуємо і пошиття чохлів на сидіння, перетяжку керма та ручки КПП, а також займаємося перетяжкою стелі, бічних стійок, панелі торпедо та інших елементів салону автомобіля. Цікаво виглядатимуть оригінальні елементи вишивки і зображення логотипів, а також зовнішні шви на оббивці.

При пошитті салону автомобіля потрібно враховувати кожну дрібницю, адже все повинно гармоніювати і радувати око. У салоні автомобіля ні що не має псувати настрій, адже досить багато людей починають і закінчують день саме в ньому.

Ознайомитись з більш детальною інформацією по пошитию салону, а також побачити приклади наших робіт Ви можете в розділі: ІНТЕР'ЄР.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]