Шумоізоляція панелі авто у Львові

 
Сторонні шуми і скрипи в салоні автомобіля не рідкість і при чому не тільки у вітчизняних, але і в іномарках. Така "симфонія" в салоні дуже сильно дратує і стомлює при пересування на довгі дистанції. Як правило більше шумів походить від приладової панелі і причин для цього достатньо багато.

По-перше, приладова панель автомобіля не має цілісної конструкції, а складається з кількох блоків. Також на панелі є безліч дрібних пластикових деталей, декоративних накладок, які мають кілька видів кріплень. Від вібрації з часом з'являються люфти на кріпленнях, що відповідно призводить до шумів і скрипів.

Ну і по-друге, практично всі виробники знизили якість пластику, який використовується для приладових панелей. Раніше матеріали були більш якісні, ніж зараз, але скрипи і шуми все-одно з часом з'являлися.

Але з такою проблемою можна боротися і як найдієвіший варіант - це шумоізоляція панелі приладів. Проведення таких робіт значно знижує шуми від всіх складових декоративних елементів на панелі, а також зменшує шум від звуку двигуна автомобіля.

Для робіт по обезшумленню панелі і проклейки деталей ми використовуємо тільки якісні матеріали, тим самим забезпечуючи максимальну якість і комфорт в автомобілі.

Більш детально ознайомитися про послуги, які ми надаємо по шумоізоляції автомобілів Ви можете в розділі: ШУМОІЗОЛЯЦІЯ.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.33 [3 Голоса (ів)]