Відкриття нового боксу Автостудія «Гараж 23» за адресою вул. Б.Хмельницького, 106

 
У зв'язку із збільшенням кількості робіт, а також відкриттям нових напрямків у сфері тюнінгу - на початку цього року, нами був відкритий ще один бокс. Два місяці його роботи показали нам, що він дійсно потрібен, а тому з сьогоднішнього дня ми заявляємо про офіційне його відкриття!
 
Крім відкриття боксу, також був набраний і додатковий персонал який вже має досвід роботи в сфері авто тюнінгу. Також, весь наш багаторічний досвід роботи передавався співробітниками, які продовжують з нами працювати з моменту відкриття першої у Львові тюнінг-студії «Гараж 23».
 
У 2013 році ми відкрили новий напрямок по переобладнанню і Vip обладнанню мікроавтобусів, посилили напрямок перетяжки автомобільних салонів, підхопили інноваційну технологію покриття автомобіля рідкою гумою Plasti Dip. На початку 2014 року, було відкрито новий напрям Off-Road 4x4 підготовка, і набрано штат людей, які довгі роки займалися подібними проектами. А тому рішення про відкриття другого боксу стало просто необхідністю.

 
Так як, приміщення нового боксу готове приймати більшу кількість автомобілів, було також прийнято рішення про розподіл напрямків. Більшість робіт з шумоізоляції, переобладнання автомобілів, обклеювання автомобільною плівкою будуть проводитися за адресою вул. Богдана Хмельницького, 106 (територія колишнього заводу "Райдуга"), більшість робіт пов'язаних з авто електронікою будуть проводитися за старою адресою вул. Щирецкая, 36.
 
Офіс залишився на колишньому місці вул. Щирецкая, 36, оф. 205 (2-й поверх автосалону «Рік-авто»)!
 
З нетерпінням чекаємо Вашого візиту!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.63 [4 Голоса (ів)]