Виготовлення подіумів для динаміків. Автоакустика Львів

 
Створення акустичних подіумів дозволяють значно поліпшити якість звучання системи в автомобілі, так як дозволяють встановлювати динаміки більшого розміру і не обмежуватися штатним розміром динаміків, який пропонує виробник. Також установка динаміків в подіум дає можливість направити звук в певну точку і тим самим отримати найкращу якість звучання.

Виготовлення акустичних подіумів - досить складний процес і виготовлення займає кілька днів. Для отримання якісного звуку повинні враховуватися розміри динаміків, які будуть встановлюватися, посадкова глибина динаміків і їх частотні характеристики. Динаміки повинні встановлюватися правильно, щоб звук акустичної системи поширювався по салону рівномірно і не глушив високими і низькими частотами пасажира або водія.

Для виготовлення подіумів ми використовуємо вологостійкі панелі МДФ, склопластик і спеціальну акустичну тканину. Панель МДФ використовується для виготовлення каркаса потрібної форми і розміру. У порівнянні з іншими матеріалами, з яких може виготовлятися каркас для подіуму, ця панель має величезну перевагу в тому, що вона не створює шуму від вібрації динаміків. Склопластик застосовується для виготовлення потрібного розміру і форми посадочного місця для акустичних динаміків, а також може забарвлюватися в колір панелі, а також обтягуватися вінілом або шкірою. Застосування акустичної тканини дозволяє досягти плавності форм і гармонійного вигляду подіуму.

Для більш якісного звучання динаміків необхідний закритий простір. Подіум дає можливість не тільки створювати закритий об’єм для встановлюваних динаміків, але і встановлювати в нього багатокомпонентні системи, що однозначно впливає на якість звучання.

Варто відзначити і встановлення акустичних динаміків в кік-панелі. Кік-панелі дозволяють встановити на однакову відстань динаміки правого і лівого фронту від слухача. Таким чином можна домогтися найкращої якості побудови звукової сцени. Таке рішення може бути реалізовано абсолютно в будь-якому автомобілі. Досить мало виробників автомобілів, які встановлюють штатні динаміки в кік-панелі.

Крім основного завдання, побудови правильного і якісного звучання акустичної системи, акустичні подіуми дозволяють вирішити завдання оформлення зовнішнього вигляду салону автомобіля. Акустичні подіуми та кік-панелі повністю змінюють інтер'єр в салоні автомобіля і можуть бути виготовлені будь-якої форми. Також вони можуть приховувати або підкреслювати встановлену акустичну систему.

Однозначно, якість звучання з встановленими акустичними подіумами буде на порядок якісніше в порівнянні з штатною акустикою встановленої в автомобілі від виробника. Достатньо один раз прослухати таку системи і Ви однозначно зрозумієте в чому її переваги.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.60 [5 Голоса (ів)]