Нові автомобільні підсилювачі класу D від компанії Pioneer

 
Як відомо підсилювачі класу D славляться своїми невеликими габаритами, але при цьому забезпечують прекрасну якість звуку. Завдяки своїм характеристикам такі підсилювачі мають досить прийнятну ціну і користуються величезним попитом у споживачів. Компанія Pioneer анонсувала вихід нової лнійки автомобільних підсилювачів.

Зовсім недавно компанією Pioneer були представлені три нові моделі автомобільних підсилювачів GM-D8604, GM-D9601 і GM-D8601, які відносяться до класу D. Ці моделі отримали оригінальний корпус, надійну конструкцію, можливість одночасного підключення кількох сабвуферів і якісне відтворення звуку. А також мають можливість регулювання високих і низьких частот і стабільно працюють при навантаженні не більше 1 Ом.

Підсилювачі отримали компактні розміри і їх можна з легкістю встановлювати під сидіннями і буде абсолютно не помітний при установці в багажнику автомобіля. Підсилювачі класу D мають підвищений коефіцієнт корисної дії при зменшених габаритах, при цьому не втрачаючи якість звучання і вихідну потужність.

На нові моделі підсилювачів Pioneer GM-D8604, GM-D9601 і GM-D8601 встановлені високочастотні і низькочастотні фільтри, для більш точного налаштування звучання широкодіапазонних динаміків і сабвуферів.

Моделі підсилювачів Pioneer GM-D9601 і GM-D8601 мають можливість регулювання частот з пульта дистанційного керування і дозволяє, не залишаючи водійського або пасажирського місця збільшити потужність низьких частот.

Додатково ці моделі отримали активну систему захисту підсилювального тракту, яка автоматично налаштовує рівень вхідного сигналу і відстежує температуру, тим самим підвищуючи надійність підсилювача. У корпусі підсилювачів встановлені литі радіатори, які мають нову обробку ‘призма’ , яка забезпечує максимальний тепловідвід. Блокуючі клеми зменшують ризик відключення напруги акустичних систем.

GM-D8604: 4-ох канальний, з вихідною потужністю (RMS) - від 4х100 Вт до 4х150 Вт.
GM-D9601: моноблочний, з вихідною потужністю (RMS) - від 500 Вт до 1200 Вт.
GM-D8601: моноблочний, з вихідною потужністю (RMS) - від 300 Вт до 800 Вт.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]