Штатна аудіосистема nTray 7759 для автомобілів Subaru Forester і Subaru XV 2013-2014 року

 
Як і кожен рік, настання весни знаменується виходом нових аудіосистем від багатьох виробників. Не винятком у цьому році стала компанія nTray, яка порадувала власників автомобілів Subaru Forester і Subaru XV модельного ряду 2013-2014 року.

Штатна аудіосистема nTray 7759 стає в рідне місце автомобіля без своєрідних адаптерів і перехідних рамок. Ця система комплектується всім необхідним для установки і не вимагає для цього додаткових витрат.

Штатна аудіосистема nTray 7759 отримала комплектацію від іменитих виробників, що не сумнівно позначається на її якості роботи. Ця система отримала досить великий сенсорний дисплей діагоналлю 7 дюймів з високою роздільною здатністю. Цей пристрій має в собі ряд корисних опцій: якісне відтворення популярних аудіо і відео форматів з компакт-диска і флеш-накопичувачів, прослуховування радіостанцій і перегляду ТВ, навігаційна система GPS і вбудований Bluetooth модуль для здійснення телефонних дзвінків. Також ця штатна система має можливість підключення додаткової камери заднього огляду, яка автоматично активується при включенні задньої передачі.

Магнітола nTray 7759 дає можливість задіяти кнопки керування на рульовому колесі і регулювати звук системи, перемикати треки і радіостанції, а також приймати телефонні дзвінки.

Не дивлячись на свою вартість, штатні аудіосистеми компанії nTray славляться своєю високою продуктивністю та надійністю роботи. Власники автомобілів Subaru Forester і Subaru XV по достоїнству оцінять якість звучання і функціональні можливості цієї системи.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]