Нові Super FullHD-відеореєстратори від компанії Prology - iReg-7000SHD і iReg-7050SHD

 
Компанія Prology представила нові моделі відеореєстраторів, в яких використовуються інноваційні функції, які не використовувалися раніше ні одним виробником і не мають собі аналогів. Такими моделями є відеореєстратори - Prology iReg-7000SHD і Prology iReg-7050SHD.

Ці моделі отримали новий процесор високої продуктивності Ambarella A7L50D, який забезпечує цим пристроям запис з максимальною роздільною здатністю 2304х1296 пікселів з частотою кадрів 30 fps. Така якість зображення дозволяє отримати максимально чітку картинку того, що відбувається на дорозі. Обидві моделі мають 3-ох мегапіксельні матриці великого фізичного розміру, які дають яскравішу картинку незалежно від освітлення.

Відеореєстратори iReg-7000SHD і iReg-7050SHD отримали нові пятилінзові об'єктиви, які забезпечують кут огляду 140 градусів. Ці об'єктиви повною мірою дозволяють реалізувати можливості матриці і процесора і дозволяє охопити більшу частину того, що відбувається попереду автомобіля.
                   
Висока продуктивність процесора Ambarella A7L50D дозволяє реалізувати функцію динамічного діапазону WDR. Суть цієї функції полягає в тому, що зйомка кожного кадру робиться з великою і маленькою витримками з їх подальшим накладенням. Функція WDR - суттєво покращує якість зображення при контрастному освітленні - забезпечуючи хорошу яскравість на темних ділянках і не дає засвіту при яскравому освітленні.

Відеореєстратори iReg-7000SHD і iReg-7050SHD отримали інноваційну технологію, яка раніше використовувалася в автомобілях Pemium-сигмента. Це функція LDWS, яка забезпечує спостереження за дорожньою розміткою і попереджає водія про схід зі смуги руху.
               
Обидва відеореєстратора отримали ергономічний корпус з покриттям soft-touch, яке виключає відблиски від сонця і дуже приємний на дотик. Пристрої комплектуються кронштейном Mount Active, який дозволяє швидко знімати і встановлювати реєстратор без демонтажу кронштейна.

Відмінність цих моделей полягає тільки в тому, що відеореєстратор iReg-7050SHD має вбудований GPS-приймач, який визначає швидкість і координати автомобіля під час дорожньої пригоди.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]