Нова лінійка підсилювачів Prima від іменитого виробника Audison

 

Концерном Elettrtromedia була представлена ​​нова серія автомобільної аудіотехніки від Audison - лінійки під назвою Prima. Крім автомобільної акустики в нову серію входить автомобільний підсилювач Audison AP8.9 bit.

Автомобільний підсилювач Audison AP8.9 bit має невеликі габарити, що дає можливість установки декількох таких підсилювачів і встановити їх один на другий. Головною його перевагою стало використання потужного цифрового звукового процесора. Перша цифра в назві моделі означає кількість каналів підсилення, а друга - кількість каналів звукового процесора.

Дев'ять аудіоканалів налаштування цілком достатньо для найвитонченіших конфігурацій аудіосистем. Вісім аудіосигналів, які обробляються звуковим процесором - подаються на існуючі канали підсилювача, а останній передається на лінійний вхід додаткового підсилювача.

Автомобільний підсилювач Audison AP8.9 являється підсилювачем преміум класу і має можливість підключення практично до всіх автомагнітол і штатних аудіосистем, які встановлюються в автомобілі. Любителі якісного звуку в автомобілі - зможуть з гідністю оцінити цей підсилювач.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]