Автосигналізація Sheriff ZX- 1077 - надійний охоронець для автомобіля

 
Зовсім недавно у продажі з'явилася нова модель автосигналізації з автозапуском двигуна Sheriff ZX- 1077. Ця модель порівняно не дорога, але при цьому забезпечує надійний захист автомобіля. У цій моделі використовуються найновіші технології для захисту від будь-якого виду взлому, як від механічного так і електронного.

Сигналізація Sheriff ZX-1077 забезпечена системою багатоканального динамічного діалогу з 6400 каналами зв'язку, які забезпечують максимальний захист від електронного взлому. Додатково ця система використовує метод цифрового блокування ' свій-чужий'', що виключає можливість зняття всіх блокувань автосигналізації шляхом підміни центрального блоку управління.

Суттєвою особливістю цієї охоронної системи є потужний захищаючий від перешкод радіоканал зв'язку SST, який працює на основі методу радіозв'язку з прийомом і передачею вузькосмугового сигналу і режимом вибору основної цифровий частоти в заданому діапазоні. Автосигналізація Sheriff ZX-1077 безперервно моніторить зв'язок між брелоком і центральним блоком керування в заданому алгоритмі, тим самим виключає можливість втрати зв'язку з автомобілем.

Центральний блок автомобільної системи Sheriff ZX-1077 має вбудований акселерометр, який при правильному встановленні охоронної системи фіксуватиме будь-який вплив на автомобіль і повідомляє про яку таку дію автовласнику. Встановлення іммобілайзера, який передбачений в цій охоронній системі, дає можливість автоматичного блокування двигуна автомобіля в завданий час за унікальним алгоритмом. Варто також відзначити можливість додаткового підключення модулів GSM, GPS, GLONASS, CAN, завдяки наявності всіх необхідних інтерфейсів на центральному блоці керування.

Великою перевагою цієї системи є функція автозапуску двигуна, яка буде достатньо актуальна для власників автомобілів в зимовий період, коли виникає необхідність у прогріванні автомобіля. Ця система підходить для всіх автомобілів з ​​дизельними і бензиновими двигунами, а також з механічною і автоматичною коробками передач. Неоціненною буде функція запуску і виключення двигуна по заданому часовому інтервалу, а також відштовхуючись від результатів виміру температури зовнішнього оточення і температури двигуна.

Охоронна система Sheriff ZX-1077 відповідає всім вимогам для надійного захисту від механічних та електронних взломів, а також попереджає про вплив на автомобіль.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.68 [11 Голоса (ів)]