Дзеркало заднього огляду з відеореєстратором Incar-VDR

 
На сьогоднішній день існує безліч пристроїв, які встановлюються в салон автомобіля. Як правило додаткові пристрої встановлюються на лобовому склі і в більшості випадків заважають огляду дороги. Дуже часто багато водіїв встановлюють два або три пристрої, які забезпечують комфортну і безпечну їзду. Відносно недавно у продажі з'явилися нові пристрої, які об'єднують в собі декілька пристроїв: штатне дзеркало заднього огляду, дисплей з можливістю підключення камери заднього виду і відеореєстратор.

Одним з таких пристроїв є Incar-VDR від компанії Synteco. Цей пристрій являє собою штатне дзеркало в якому вбудований дисплей і відеореєстратор. Корпус цього пристрою виконаний з високоякісного ABS пластику, саме дзеркало має спеціальне антиблікове покриття і має можливість затемнення. У дзеркало інтегрований контрастний TFT дисплей з діагоналлю 4,3 '', на якому відображаються дані про запис з відеореєстратора, а також інформація з камери заднього огляду. На передній частині дзеркала заднього огляду Incar-VDR є вбудований датчик освітлення, який автоматично регулює яскравість дисплея. На передній частині пристрою є клавіші для керування основними функціями, також в комплекті є пульт дистанційного керування.

Варто відзначити і відеореєстратор, вбудований в передню частину пристрою. Відеореєстратор має світлочутливу матрицю, яка дає хорошу якість запису при будь-якому освітленні. Запис ведеться з розрішенням FullHD 1920х1080 і частотою 30 кадрів/сек. Ширококутна лінза відеореєстратора має кут огляду 140 градусів і можливість регулювання по вертикалі і горизонталі, що дає можливість встановити оптимальний кут огляду для пристрою. Запис відео - циклічна, з налаштованим часовим інтервалом від 2-х до 45-ти хвилин і відбувається на карту пам'яті максимальним об'ємом до 32 Гб.

Incar-VDR має можливість підключення камери заднього огляду і можливість налаштування відображення паркувальних ліній, які дають візуальне уявлення про відстань до перешкод, розташованих позаду автомобіля.

Дзеркало заднього огляду з вбудованим відеореєстратором Incar-VDR дає можливість звільнити простір на лобовому склі для кращого огляду дорожнього простору. Перевага цього пристрою полягає ще в тому, що воно об'єднує в собі відразу декілька пристроїв, які так необхідні для сучасного автолюбителя.

 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.09 [11 Голоса (ів)]