Нові моделі відеорегістраторів FlyDigital FHD3800 і FHD1800 від FlyAudio

 
Ринок автогаджетів поповнився новими моделями відеореєстраторів від компанії FlyAudio. Як відомо на споживчому ринку таких пристроїв представлена ​​величезна кількість, але як правило відмінності між ними не великі. Так чим же відрізняються ці дві новинки від інших? Відеореєстратори стандартної компоновки мають в комплекті кронштейн і як правило встановлюються на лобове скло, тим самим вони трохи заважають огляду спереду. Є ще один дратівливий чинник реєстраторів встановлених на кронштейні - це виникаючі сторонні шуми через вібрацію пристрою.

Відеореєстратори FlyDigital FHD3800 і FHD1800 примітні тим, що для їх встановлення не потрібно ніжка кріплення,
а кріпляться безпосередньо на лобове скло двостороннім скотчем 3М, який надійно утримує пристрій на місці. Таке кріплення дає можливість встановити реєстратор у верхній частині лобового скла перед  дзеркалом заднього огляду і тим самим дає можливість звільнити ще трохи корисного простору для огляду спереду. Так само такий монтаж виключає сторонні шуми в салоні від вібрації пристрою. Ці пристрої мають в собі деякі відмінності за характеристиками і додатковими функціями, які розглянемо трохи нижче.

Флагманом серед цих моделей є відеореєстратор FlyDigital FHD3800. Цей пристрій одержав відеопроцесор нового покоління Ambarella А2 і дає можливість запису зображення з роздільною здатністю 1920х1080 пікселя і частотою 30 кадрів/сек. Додатково ці пристрої оснастили светосильной матрицею Aptina 1/2,7 дюйма CMOS, яка дає чудову якість зображення при будь-якому освітленні. Для відеореєстратора FlyDigital FHD3800 додатково передбачено підключення GPS модуля, за допомогою якого є можливість визначення швидкості і місцезнаходження пристрою в екстрених ситуаціях. Для зручності управління відеореєстратор FHD3800 має пульт дистанційного керування.

Модель FlyDigital FHD1800 має невелику відмінність за якістю запису і має відеопроцесор Novatek з максимальною роздільною здатністю 1440х1080 і частотою 30 кадрів/сек. Це пристрій не має можливості підключення GPS модуля і не комплектується пультом, тим самим здешевлюючи її і роблячи більш доступною за ціною.

Обидві моделі оснащені датчиком G-sensor, який запобігає випадковому стиранню даних при ударі пристрою. Пристрої додатково мають датчик руху і можуть записувати, що відбувається біля автомобіля при Вашій відсутності. Запис проводиться на карту пам'яті microSD, максимальним об'ємом 32 GB. Корпуси відеореєстраторів виготовляються з ударостійкого пластика і мають захист від дрібних подряпин, які можуть з'являтися під час експлуатації пристроїв.Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]