Система кругового огляду Incar RVB-01 - дивіться на всі 360 градуси навколо автомобіля

 
Подібні системи встановлюють деякі виробники на свої автомобілі, але штатні системи в більшості випадків достатньо обмежені у ряді своїх функцій. Компанія Incar випустила на ринок свій новий продукт - це система кругового огляду Incar RVB-01. Система кругового огляду Incar RVB-01 максимально полегшить маневрування автомобілем в постійно зростаючому потоці на дорогах міста.


Система кругового огляду оснащується ширококутними камерами, які дають огляд в 3600 і центральним блоком керування з пультом ДУ, в якому встановлений контролер керування камерами. Система дає можливість бачити зображення, як ''з висоти пташиного польоту'' , так і з кожної камери окремо в будь-якому напрямку.

Incar RVB-01 додатково оснащується реєстратором, який дає можливість вести запис з однієї або всіх камер одночасно. Файли записуються у форматі MP4 з конвертацією відео H.264, які мають невеликий розмір і відмічаються за датою і часом для легкого пошуку.

Також цією системою передбачений режим відеопарковки з індикацією відстані до перешкоди, що дозволить не пошкодити автомобіль під час руху заднім ходом.

Incar RVB-01 завдяки своїм особливостям, може встановлюватись на будь-який автомобіль.

Купити систему кругового огляду

Приклад роботи:
 
Toyota Prado 120 - Комплексний проект тюнінгу. Встановлення системи кругового огляду!
В автомобіль також була встановлена система кругового огляду, або ж як її ще називають, система допомоги при парковці 360 Bird Eye View. 
Детальніше...
 

Відео огляд:

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [4 Голоса (ів)]