Штатні мультимедійні магнітоли Phantom на новій платформі IS

 
Компанія Phantom знову порадувала всіх покупців своїми новими мультимедійними штатними автомагнітолами. Приємно радує, той момент, що компанія не стоїть на місці і постійно вивчає споживчий ринок, а також постійно покращує якість своєї продукції. Результатом цього є мультимедійні системи на новій покращеній платформі IS.

Варто відзначити, що ці пристрої отримали комплектацію від відомих світових брендів. У пристроях використовуються: новий активний двохконтурний модуль від Philips, який дасть прекрасний прийом радіостанцій при будь-яких умовах. Привід  для зчитування дисків, який відтворює всі популярні аудіо і відеоформати, використовується від японської компанії Hitachi. Модуль Bluetooth встановлюється від відомої у всьому світі компанії Parrot (Франція), який підтримує телефонну книгу російською мовою і дає можливість здійснювати телефонні дзвінки за допомогою гучного зв'язку.Також є вбудованний TV тюнер, за допомогою якого можна продивлятись улюблені передачі.

Платформа IS отримала нове візуальне оформлення меню налаштувань, можливість вибору кольору підсвічування і великі клавіші управління основними функціями головного пристрою. Керування відбувається на новому високоякісному дисплеї з великим розрішенням, який має великі кути перегляду і природну кольоропередачу.

Варто відзначити роботу GPS модуля на новому чипсеті u-blox 6-го покоління. Навігація працює набагато точніше і має більш стабільний зв'язок із супутниками. Навігація має можливість оновлення інформації про пробки на дорогах, за допомогою підключення інтернету через модуль 3G.

Штатні автомагнітоли Phantom на платформі IS мають можливість підключення додаткових пристроїв, які розширять функціональність системи. Пристрій може виводити на екран інформацію з клімат-контролю і бортового комп'ютера автомобіля і дає можливість керування ними.Поділитись з друзями

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]