Автомобільний підсилювач Focal Performance FD 2.350 - компактний і потужний

 
Компанія Focal зробила невеликий прорив на ринку підсилювачів для автомобільної акустики. Performance FD 2.350 - отримав мініатюрні розміри, але ніяк не поступається за потужністю своїм більш габаритним побратимам. Якість звуку можна порівняти з більш іменитими виробниками автозвуку. Завдяки своїм габаритам цей підсилювач дає можливість розширити варіанти його установки.

Focal Performance FD 2.350 являє собою 2-х канальний підсилювач з можливістю роботи у мостовому підключенні до сабвуфера. Потужність цього підсилювача складає 2х105 Вт RMS при 4 Ом і 2х170 Вт RMS при 2 Ом. Підсилювач має широкий частотний діапазон 10 - 50000 Гц з можливістю регулювання частотного зрізу і можливістю підняття басів.

Дуже зручне і просте підключення цього підсилювача до покупних мультимедійних аудіосистем через низькочастоний RCA роз'єм. Високочастотні виходи підсилювсча зроблені у вигляді окремо виносних адаптерів з перетворювачами сигналу.

В підсилювачі використовується потужна схематична система D-класу з технологією DirectFET, яка дала суттєвий приріст за характеристиками порівняно з іншими моделями цього класу. Цей підсилювач має низький рівень спотворень і невеликий опір на виході.

Підсилювач Focal Performance FD 2.350 має чудову якість звучання, що дозволяє його підключати до високоякісних динаміків і сабвуферів для збільшення їхньої потужности.


Поділитись з друзями                                                                                                                                                                      
                                                                                                                                                                  
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]