Відеорегістратор VR- 940 - новий флагман від компанії Incar

 
Компанія Incar представила новинку на ринку відеорегістраторів. Цей пристрій фіксує все і стане не замінним помічником під час вирішення аварійних ситуацій на дорозі з правоохоронними органами. У цій моделі реалізовані всі передові рішення, які покращують якість роботи пристрою.


Відеорегістратор Incar VR - 940 оснащений новою світлосильною матрицею Aptina 0330, яка дає відмінну якість запису в темний час доби. За якість запису також відповідає процесор нового покоління Ambarella A7, завдяки якому якість запису вийшла на новий рівень. Цей процесор дає можливість запису з роздільчою здатністю 2304х1296 пікселя при швидкості 30 кадрів/сек.


Варто відзначити і об'єктив відеорегістратора Інкар VR - 940, він має рекордний кут огляду для пристроїв даного класу в 160 градусів. Об'єктив дозволить охопити дорогу з п'ятисмуговим рухом і не упустити найменших подробиць, що відбуваються. Вся інформація відображається на великому 3-х дюймовому екрані, який дозволить передивлятися записані матеріали прямо в автомобілі.

На додаток пристрій одержав датчик G -сенсор, який захищає Ваші відеозаписи від раптового видалення під час удару відеорегістратора при падінні або зіткненні.


                                                                                                                                                                                       
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]