Система контролю «сліпих» зон ParkMaster - помічник під час керування автомобілем

 
Система контролю «сліпих» зон ParkMaster допомагає уникнути небезпечних зближень та аварійних ситуацій при перешикуванні автомобіля під час руху. Датчики системи постійно сканують простір навколо автомобіля і сповіщають водія про зближення з іншим транспортним засобом, в тих зонах, які неможливо побачити в дзеркала бічного огляду.

Під час небезпечного зближення система контролю «сліпих» зон ParkMaster дасть водієві звукове та візуальне сповіщання на блок керування і додаткові світлодіоди, встановлені поруч з дзеркалами в салоні автомобіля.Система має патентоване програмне забезпечення і завдяки унікальному алгоритму, не реагує на автомобілі, які Ви обганяєте або випереджаєте.

Залежно від моделі, система контролю «сліпих» зон ParkMaster може комплектуватися переднім і заднім паркувальними радарами, які полегшать парковку автомобіля і кількістю датчиків, скануючих простір навколо автомобіля під час його руху.Таким чином ця система буде незамінним помічником для будь-якого водія і зможе застерегти Вас від аварійних ситуацій і зіткнень з іншим транспортним засобом.

Відео огляд системи контролю «сліпих» зон ParkMaster:

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]