Нові системи охорони з двостороннім зв'язком від CONVOY

 
На самому початку року компанія CONVOY представила на ринку дві нові охоронні системи з двостороннім зв'язком: BP- 300 і BP -140. Ці моделі повністю адаптовані для ринку України та Росії і розроблялися на основі вивчення споживчого ринку. Ці системи включають в себе максимум зручностей і максимум захисту від взлому автомобіля.

Ці моделі отримали ексклюзивний дизайн і широкий набір функцій. Охоронні системи мають можливість керування замком багажником, модуль керування склопідйомниками та керування центральним замком з можливістю роздільного відмикання дверей .

Також ці системи мають можливість роботи з додатковим програмованим брелоком - передавачем. Дальність передачі сигналу у систем однакова і становить до 600 метрів від брелока до автомобіля і до 1400 метрів від автомобіля до брелока. Застосування оригінального коду забезпечує надійний захист від перехоплення команд і сканування.

Дистанційний режим роботи '' Паніка '', який підтримують системи BP- 300 і BP- 140, дозволить знайти автомобіль і викликати його власника. Додатково ці системи мають можливість постановки під охорону без передавача.Нові брелоки систем відрізняються ергономічною формою , більш інформативними контрастними дисплеями, на яких відображається максимум інформації про стан системи. Додатковими функціями на брелоках є наявність годинника і будильника.

Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]