Prology іScan - новий захист від TrueCam і Vizyr

 
Нещодавно компанія Prology оголосила про вихід нового для себе продукту , що попереджає про дію вимірювальних пристроїв співробітників ДАІ. Цього разу компанія представила радар - детектори. У модельний ряд входять три пристрої : iScan-1000, iScan-1010 і iScan-1020. Встановивши один з цих пристроїв, Ви зможете захистити себе від несподіваних штрафів за випадкове перевищення швидкості на трасі або в місті.

Дані пристрої набирають популярність і все частіше встановлюються в автомобілі. Радар-детектори Prology працюють у всіх відомих на даний момент діапазонах випромінювання пристроїв, які вимірюють швидкість: К, Ка, Х і Lazer. Ці пристрої визначають вихідний сигнал від вимірювальних пристроїв і попереджають про їх дії звуковим і візуальним сигналом.


Радар-детектори Prology мають два режими роботи «Місто» і «Шосе», які дозволять налаштувати його на оптимальний режим роботи. Так само є можливість налаштування діапазонів і потужності виявлення випромінювань.

 

Прилад встановлюється на лобове скло або приладову панель в салоні автомобіля. Завдяки невеликим габаритам пристрій буде практично непомітним для сторонніх очей.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]