Нова система відеопарковки з можливістю кругового огляду FlyAudio BDV360H-4CH

 
Цей пристрій являє з себе систему кругового огляду, прихованого варіанту установки. Кожен водій стикався з ситуаціями, коли брак місця на парковці, вимагає особливої ​​уваги, і часу, що б не завдати шкоди ні своєму, ні чужому автомобілю . Підключивши дану систему паркування до вашої штатної магнітоли, на дисплеї ви отримаєте детальну інформацію всього, що відбувається навколо.


FlyAudio BDV360H - 4CH - виведе на дисплей панорамне зображення навколо автомобіля, у форматі «Вид Зверху».

Дана система повністю автоматизована, і має декілька режимів роботи.
 
Перший режим передбачає автоматичне включення системи відеопарковки, при включенні задньої передачі. Ви моментально отримаєте картинку з камери заднього виду, а також панорамне зображення «Вид Зверху». Після початку руху на 30 секунд, на дисплеї активується зображення з передньої камери, а при активації поворотних вогнів, буде відображатися зображення з камер, встановлених в корпуса дзеркал.


 
Другий режим роботи передбачає примусову активацію системи кругового огляду подвійним натисканням кнопки аварійного сигналу.
 
Третій режим роботи - це активація і керування режимами роботи за допомогою пульта дистанційного керування.
 
До особливості також можна віднести можливість роботи системи відеопарковки FlyAudio BDV360H - 4CH, як відеореєстратора. Режим запису активується автоматично при включенні запалення. Для забезпечення запису дорожніх подій (відео фіксації ) є слот для карт формату microSD і роз'єм USB.

Фото камер:


 
З ціною та характеристиками даного пристрою, а також оформити замовлення можна на сторінці товару, в нашому інтернет магазині за посиланням представленим нижче:
 
Система відеопарковки на 4 камери - FlyAudio BDV360H - 4CH
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]