Користь антигравійної плівки. Різниця між дешевою і дорогою плівкою

 
За останній тиждень до нас приїхало два автомобілі , поклеєні раніше антигравійною плівкою Ventureshield в нашій авто- студії. Приїхали вони з пошкодженнями. Після демонтажу плівки з'ясувалося, що лакофарбове покриття автомобіля не постраждало.
І якщо в автомобіль Range Rover просто потрапив великий камінь на трасі через три дні після поклейки, то в Lexus потрапив Жигуль )).


Отже, навіть у невеликому ДТП, плівка виконала свої функції на 100% і нам навіть не довелося полірувати крило даного автомобіля .

 
Так, що для тих, хто сумнівається в доцільності поклейки автомобіля плівкою, ми можемо сказати тільки одне: «Подивіться на реальні результати! ». У даному випадку перефарбування крила і капота потягнули б набагато більше часу і грошей. Також з часом, при продажу автомобіля було б складно довести те, що автомобіль не був в серйозних ДТП.

 
Крім цього хочемо показати Вам фото автомобіля поклеєного дешевої антигравійною плівкою. Я думаю, різниця в зовнішньому вигляді очевидна.

 
Можемо рекомендувати всім власникам нових авто відразу після покупки приїжджайте до нас і замовляйте захист лакофарбового покриття Вашого автомобіля антигравійною плівкою Ventureshield!
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]