Акустична підготовка автомобіля. Шумоізоляція автомобіля в м. Львів для побудови акустичних систем

 
У наш час багато власників автомобілів часто замислюються над питанням поліпшення аудіо системи автомобіля, так, як якість її звучання, як правило, змушує бажати кращого. Відповідно, відразу виникають питання - «Де це зробити?», «З чого почати?» «Що саме в автомобілі необхідно замінити в першу чергу?».

Впевнено можна сказати, що найефективнішим способом первинного поліпшення автомобільної авто акустики, буде заміна акустичних систем, а саме динаміків, на динаміки більш високої якості. Але на цьому етапі проявляється дуже важлива особливість акустичної підготовки автомобіля, кожен компонент системи оцінюється тільки окремо, а оцінку акустичної системи можна дати тільки після встановлення її в певний автомобіль. Місце встановлення нерозривно пов'язано з подальшою якістю звучання акустики. Іншими словами, для того щоб «вижати» з акустичної системи максимум того на, що вона здатна, найважливішим етапом буде правильна підготовка місця її встановлення. Саме цю послугу надає наша авто студія у м. Львові, і називається вона «Акустична підготовка автомобіля».

                                    Акустична підготовка дверей                                                                Встановлення мідбаса

Невід'ємною частиною даної роботи, є шумоізоляція автомобіля. За обсягом робіт які можна зробити, обробку шумо-ізоляційними матеріалами можна умовно поділити на: «Повна шумоізоляція автомобіля» (коли обробці піддається весь автомобіль) і «Часткова шумоізоляція автомобіля» (проводитися саме у варіанті акустичної підготовки. Робиться шумоізоляція дверей, задньої полиці і т.д.). Наприклад, різницею шумоізоляції дверей автомобіля від акустичної підготовки дверей, є те, що при акустичній підготовці, шумо-вібро ізоляційними матеріалами проклеюється внутрішня частина дверей повністю, отже всі заводські отвори виходять закритими. У підсумку динамік, встановлений у двері, виходить як в закритому корпусі. Звук завдяки цьому звучить більш потужніше, віддача на нижньому регістрі підвищується, що прямо впливає на низькі частоти і покращує зв’язку з сабвуфером.
 
У процесі акустичної підготовки можна виділити також декілька типів акустичних оформлень. Одним з таких типів можна назвати побудову для динаміка окремого корпусу (окремого об’єму). Побудова такого корпусу є вирішальним фактором, у виготовленні акустичних систем змагального класу. Такі корпуса дозволяють забезпечити потрібне звучання динаміка, і в підсумку домогтися максимальної якості звучання акустики.
 


Другим типом оформлення (більше застосовуваний), є робота динаміка на весь об’єм двері. Саме при такому варіанті акустичної підготовки потрібно домогтися максимального подібності закритого ящика (тобто повністю «зашумити» всі заводські отвори). Тільки після виконання шумо-вібро ізоляційних робіт, у результаті ми можемо отримати повністю розкритий потенціал встановленої авто акустики, і будемо мати можливість подальшого поліпшення якості звучання, шляхом підбору більш якісних акустичних компонентів.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]