Як правильно вибрати авто-студію і чому ціна не є вирішальним фактором при виборі установщика!

 
Останні кілька днів роботи надихнули мене на написання ще однієї невеликої статті. Я хотів би розповісти про неякісний «тюнінг», який дуже часто пропонують.
Що є визначальним чинником у більшості клієнтів при виборі виконавця робіт з тюнінгу? На жаль, в більшості випадків це ціна! Не хотілося б виступати капітаном очевидністю, але це неправильно.
Наведу Вам два приклади:  

Історія перша. Сумна, але з щасливим кінцем. Якраз сьогодні ми знімаємо з автомобіля Honda Accord карбонову плівку, поклеєну в інший авто-студії, яка після півроку експлуатації потріскалася. Мало того, за демонтаж ми беремо досить немаленьку суму, тому, що весь клей від плівки залишився на автомобілі. Чому так сталося? Все дуже банально: неякісна плівка. У гонитві за низькою ціною дуже багато хто йде на максимальне здешевлення матеріалів, і якщо наприклад хороша плівка з 3D-карбоном від компаній 3M або Ritrama коштує за квадратний метр орієнтовно 420 грн. то поклейка карбонової плівкою за ціною 350 грн. за метр погонний (як пропонують деякі поклейщики у Львові) бути ну ніяк не може. Точніше може, але якість плівки буде відповідною.

                                   Залишки клею після неякісної плівки                               Як тримаяється неякісна антигравійка

Історія друга з сумним кінцем. Клеїв власник Toyota Camry бампер два рази антигравійкою у двох різних людей. Перші просто криво наклеїли, після чого просто зняли, другі після перефарбовування наклеїли криво, а так як клієнтові не сподобалося, він змусив їх зняти плівку. Зняли разом з фарбою. Крім того цього, цій же людині тричі!! намагалися встановити невеликий спойлерок. Але по краях він постійно відклеюється, зате по середині тримається мертво. У підсумку треба повністю перефарбовувати кришку багажника.

Помітність дешевої захисної плівки  

Це тільки свіжі історії, а взагалі їх дуже багато. Я звичайно не стверджую, що ми найбільш «рожева» і пухнаста авто-студія. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить, але ми ЗАВЖДИ несемо повну матеріальну відповідальність за свою роботу. І якщо, щось клієнтові не подобатися ЗАВЖДИ усуваємо свої огріхи.
 
Тепер хочу висловити свою думку з приводу того, як правильно шукати собі виконавців.
 
1. Якщо у Вас є знайомі, порадам яких ви довіряєте і які вже робили у когось схожі роботи і були задоволені результатом, то в першу чергу зверніться до таких установщиків.
2. Якщо ви не маєте подібних знайомих і просто шукаєте собі, де Вам зроблять якісний тюнінг, то крім ціни я б рекомендував звернути увагу на такі фактори:

  • Безпека вашого автомобіля (де буде знаходитися ваш автомобіль під час роботи і вночі, якщо залишаєте автомобіль на кілька днів)
  • Портфоліо (переконайтеся, що  установщиків достатній досвід роботи по потрібному Вам напрямку і з таким класом автомобілів як Ваш)
  • Правдивість інформації, яку вам надають (послухайте установщиків, але перевірте всю інформацію яку Вам дали або у інших установщиків, або у знайомих, хто в цьому розбирається, або в інтернеті.)
  • Гарантії (які гарантії і ким даються на матеріали та обладнання, і які гарантії даються на роботу)
 
Ціна є важливим фактором, але не вирішальним. Пам'ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Не економте на тюнінгу, тому, що це не річ першої необхідності. Або робіть якісно і добре, або не робіть нічого взагалі, щоб не отримати потім купу проблем, які доведеться вирішувати.
 
Із задоволенням вислухаю інші думки і відповім на запитання.
З повагою, директор «Автостудії Гараж 23»

Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]