Cабвуфер для високоякісної аудіосистеми Focal Performance DSA 500 RT

 
Cабвуфер для високоякісної аудіосистеми Focal Performance DSA 500 RT оснастили вбудованим підсилювачем, причому можливості даного пристрою ширше звичайного завдяки його нетиповому оснащенню. Сюрприз у тому, що вбудований підсилювач DSA 500 RT - це підсилювач з процесором. Тому він не тільки вміє відтворювати високоякісний бас, але і здатний експортувати посилений сигнал на додаткові динаміки, варто лише подати на нього аудіосигнал від головного пристрою.
 
Вбудований підсилювач з процесором відноситься до класу D і має три канали: два для «фронту» (65 Вт RMS) і один для сабвуфера (165 Вт RMS).


 
Габарити пристрою, незважаючи на вражаючі характеристики, невеликі. Низькі частоти відтворює овальний динамік 6х9 дюймів з рухливою системою і підвищеною віддачею завдяки акустичному оформленню типу бандпасс. Звичайно ж, допоможе цей активний «саб» і його підсилювач з процесором і в регулюваннях аудіосистеми.


 
Пристрій містить 7- ми полосний параметричний еквалайзер, кросовери для всіх каналів, схему тимчасових затримок і компресор-експандер. У комплектацію Focal Performance DSA 500 RT входить пульт ДУ з ручкою регулювання гучності сабвуфера і з USB роз’ємом. Цікаво, що незабаром Focal готовий запропонувати для підсилювача з процесором файли з готовими налаштуваннями для салонів конкретних автомобілів. Так що настройка звучання від найдосвідченіших професіоналів стане доступною навіть новачкам.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]