Встановлення ременів безпеки. Переобладнання бусів в м.Львів

 
У процесі переобладнання мікроавтобусів, важливий комфорт водія і пасажирів, але ні в якому разі не варто забувати про безпеку. Саме за безпеку в першу чергу відповідають ремені безпеки. Кожна людина на сьогоднішній день в тій чи іншій мірі вже звикла до ременів безпеки розташованих на передніх сидіннях автомобілів.

У багатьох людей вже навіть увійшло у звичку пристібатися, сідаючи на передні сидіння автомобіля, що не можна сказати про пасажирів які сідають в салоні ззаду. Навіть трапляються випадки, коли власники автомобіля навмисно ховають або демонтують, розташовані позаду ремені безпеки. І наскільки показує сумна статистика аварій - абсолютно марно.

Сам факт переобладнання мікроавтобуса в пасажира говорить про те, що в ньому буде перевозитися більша кількості людей, ніж у звичайному легковому автомобілі, а отже ймовірність отримання травм пасажирів у разі дорожньо-транспортної пригоди у багато разів більша. Отже, встановлення задніх автомобільних ременів безпеки в переобладнаному мікроавтобусі це показник того, як перевізник цінує життя і здоров'я пасажирів, яких перевозить.

Якщо ви хочете переобладнати вантажний мікроавтобус в пасажира, для здійснення, комерційної діяльності (перевезення пасажирів), то ремені безпеки, будуть в якійсь мірі маркетинговим ходом, так як більше шансів, що клієнт віддасть перевагу компанії в якій відчувається турбота про клієнта, ніж конкурентові , який з економії забуває про безпеку. Так, оснащення мікроавтобуса ременями безпеки дасть набагато більший маркетинговий ефект, ніж для прикладу реклама, або зниження вартості перевезень.

Послуга з встановлення ременів безпеки, може знадобитися не тільки в процесі переобладнання автомобіля з вантажного в пасажира. Багато мікроавтобусів радянського автопрому, з заводу йдуть без такого важливого елемента безпеки. Якщо врахувати той факт, що салони в таких автомобілях менш просторі і менш зручні - створюється додаткова загроза.

Існують певні нормативні акти, закони і правила у яких чітко вказані технічні вимоги щодо встановлення ременів безпеки і їх типу. Співробітники нашої авто студії мають великий досвід у переобладнанні мікроавтобусів, і встановлять ремені безпеки згідно всіх вимог. Без зайвої скромності, скажемо, що ми вже мали досвід встановлення ременів безпеки в такі автомобілі як: Mercedes Sprinter, Mercedes Vito, Ford Transit, Volkswagen Т5, FIAT Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer, Opel Vivaro, Renault Kangoo, Volkswagen Caddy.

Що стосується типів, ременів безпеки то можна їх класифікувати в три категорії:
  • двоточкові інерційні ремені безпеки
  • двоточкові статичні (неінерційні) ремені безпеки
  • триточкові інерційні ремені безпеки

Визначитися з вибором ременів безпеки, їх типом і місцем монтажу, в процесі переобладнання мікроавтобуса з вантажного в пасажир, з радістю допоможуть фахівці нашої авто студії «Гараж 23», у місті Львів. Пам'ятайте, що немає нічого соромнішого, ніж економія на безпеці - забезпечити її для вас і ваших пасажирів для нас завдання, яке стоїть на першому місці!
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 [8 Голоса (ів)]