Встановлення сидінь в процесі переобладнання мікроавтобуса в пасажирський у м.Львів

 
Одним з чимало важливим етапом переобладнання вантажного мікроавтобуса в пасажирський, є установка сидінь. Також установка сидінь може знадобитися в процесі модернізації салону під певні потреби клієнта, такі як «Офіс на колесах» або ж «Автомобіль для переговорів», або ж просто хочеться покращити комфорт вже пасажирського мікроавтобуса для себе і своїх пасажирів.
                                    
Сидіння виконують роль не тільки комфорту в дорозі, але і безпеки, і будь-яке переобладнання цього елементу вимагає дотримання певних норм і стандартів. Всі матеріали, які використовуються нами для встановлення і перетяжки сидінь відповідають вимогам зносостійкості, якості та надійності.

Як правило, автомобільні сидіння встановлюються на раму, зроблену з металевого профілю. Всі місця зварювання ретельно затираються, після цього вся рама фарбується. Залежно від необхідності, рама закривається пластиковими або фанерними листами і обшивається обраним замовником матеріалом - будь то ковролін, шкіра або тканина. Всі вимоги, що стосуються висоти рам, варіантів кріплення рам до підлоги, відстаней між диваном і сидінням, а також відстані між сидіннями також повинні бути виконані згідно певних норм.

Які сидіння використовувати при переобладнанні мікроавтобуса вирішує клієнт. Є варіант використовувати нові заводські сидіння, або вже вживаны сидіння з подальшою їх реставрацією і перетяжкою. Також цікавим варіантом є підбір сидінь від автомобілів престижного класу. Таке рішення, як правило, використовується в процесі VIP переобладнання автомобіля. Звертаємо вашу увагу, що використання саморобних сидінь і диванів категорично не рекомендується, виходячи із запитання безпеки. У будь-якому випадку, вибір залежить від подальшого призначення автомобіля.

На сьогоднішній день типів і варіантів автомобільних сидінь, представлених на ринку України величезна кількість. Це в першу чергу пов'язано з популярністю послуги переобладнання автомобіля з вантажного в пасажир. Існують варіанти встановлення звичайних сидінь, поворотних, сидінь «трансформерів», диванів, а також масажних крісел. Наше завдання також полягає в тому, що б допомогти визначитися клієнту, навіть самому прискіпливому у виборі, розробити наочну схему перепланування салону його автомобіля, підібрати необхідний тип крісел і матеріал для їх подальшої обшивки - і зробити це так, що б автомобіль дійсно виглядав індивідуально і задовольняв всі вимоги замовника.


Ціни на сидіння залежно від типу і виробника дуже відрізняються. Самі розумієте, можливі варіанти звичайного переобладнання для перевезення пасажирів, а можливі варіанти побудови мобільного офісу на колесах, або автомобіля для ділових переговорів, де будуть використовуватися, дорого вартісні матеріали, з максимальною увагою до кожної дрібниці в процесі роботи. А тому до політики ціноутворення ми теж підходимо дуже індивідуально.

Також чимало важливим етапом, при переобладнанні мікроавтобусів і встановлення сидінь, є вибір матеріалу для обшивки (перетяжки). Знову ж таки, в залежності від потреби, клієнту надається величезний вибір матеріалів обшивки сидінь. Натуральна шкіра різної фактури і кольору, різні шкірозамінники, алькантара, автовелюр, а також оббивні тканини зі спеціальним просоченням, що захищають сидіння від швидкого забруднення.

Наостанок звернемо ще раз вашу увагу, що автомобільні сидіння, крісла, дивани повинні бути комфортними та зручними для вас і ваших пасажирів, адже саме вони дозволяють відпочити, під час тривалого перебування в автомобілі, під час подорожі.
Поділитись з друзями
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]